Top 100 Songs of 2020

Programi traditë i ditës së fundit të vitit rikthehet në vitin më të trishtë për muzikën dhe koncertet. Industria e paralizuar më shumë gjatë këtij viti sidoqoftë ja doli të sjellë hite të cilat i kemi lidhur me muajt e karantinës, testeve, humbjes së dashurisë dhe ri-fitimit të besimit. Një kombinim mes hiteve ndërkombëtare dhe atyre shqiptare, në një maratonë 7 orëshe në radio vijnë plot 100 këngë shoqëruar me urimet e personazheve më të dashur nga publiku dhe zërat e TAR që ju kanë shoqëruar përgjatë gjithë vitit.

100
Tones & I
Bad Child
99
Yll Limani
S’ki me pa
98
Alygia
Remember me
97
Jack Harlow
What’s Poppin
96
Flor Mumajesi
Thjest të du
95
Billie Eilish
iomilo
94
Elodie
Guarana
93
Mozzik
Zemra ime
92
Black Eyed Peas ft. Maluma
Feel the beat
91
Lady Gaga
911
90
Arizona Zervas
Roxxane
89
Dardan
Favela
88
Doja Cat
Say So
87
Kygo ft. Tina Turner
What’s love got to do
86
Enxa x Zaza x Mixey
Amor
85
Gaya
Coco Chanel
84
Gashi
Paranoyed
83
Ava Max
Kings & Queenx
82
Ledri Vula ft. Mc Kresha
Gjiganta
81
Jason Derulo
Savage Love
80
Joel Corry ft. Mnek
Head & Heart
79
Kanita
Fllad
78
Rock Mafia
Watchu waitin for
77
Dafina Zeqiri
Merri Krejt
76
Marshmallo & Demi Lovato
ok not to be ok
75
Meduza ft. Dermot Kennedy
Paradise
74
Alban Skënderaj
Ki mëshirë
73
J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny
Un Dia
72
Don Phenom
Ku je
71
Tiesto
The Business
70
Calvin Harris ft. The Weeknd
Over now
69
Majk
Syt mu kon qorru
68
Dua Lipa
Hallucinate
67
Ledri
Allien
66
Topic ft. a7s
Breaking Me
65
Ardian Bujupi
Panorama
64
Megan Thee Stallion ft. Beyonce
Savage
63
24kgolden ft. Iann Dior
Mood
62
Butrint Imeri ft. Nora Istrefi
2 zemra
61
Black Eyed Peas, Nicky Jamm, Tyga
Vida Loca
60
Meduza ft. Shells
Born to Love
59
Azet ft. Dhurata Dora
Fajet
58
Ava Max
Omg what’s happening
57
Stresi & MRK & Anxhelo Koçi
Two Shots
56
Doja Cat
Freak
55
Snakehips, Jess Glynne ft. A boogie
Lie for you
54
Butrint Imeri ft. Ermal Fejzullahu
Për një dashuri
53
Justin Bieber
Yummy
52
Capital T ft. Ledri
DPM
51
Faithless ft. Nathan Ball, Suli Breaks
This Feeling
50
Sufjan Stevens
Video Game
49
Kida x Mozzik
PP
48
Billie Eilish
Everything I Wanted
47
Yll Limani
I kam Kall
46
Dua Lipa ft. Da Baby
Levitating
45
SAIX
Balluke Prerë
44
Ariana Grande
Positions
43
Petrit Çarkaxhiu
Dul Behari
42
Harry Styles
Golden
41
Sub Focus, Wilkinson
Air i Breathe
40
Master kg dr ft. Nomcebo zikode
Jerusalema
39
Young Zerka
Konflikt
38
Kygo ft. Donna Summer
Hot Stuff
37
Bojken Lako
Puthe Fatin
36
Dj Khaled ft. Drake
Popstar
35
BTS
Dynamite
34
Ronela Hajati
Gënjeshtar x pare
33
Beyonce, Shate Wale, Major Lazer
Already
32
Aurela Gaçe
Lento Lento
31
Jennifer Lopez ft. Maluma
Pa ti
30
Purple disco Machine, Sophie and the Giants
Hypnotized
29
Besa
C’est la vie
28
Miley Cyrus
Midnight Sky
27
Erma
Loosing Game
26
The Weeknd ft. Doja Cat
In your eyes
25
Justin Bieber ft. Quavo
Intentions
24
Alban Skënderaj ft. Elgit Doda
Parajsa Ime
23
Maluma
Hawai
22
Nilsa Hysi
Wednesday, 3pm
21
Sia
Saved my Life
20
Armin van Buuren ft. Jake Reese
Need You now
19
Dua Lipa
Physical
18
Ledri Vula
Prej Inati
17
Armin Van Buuren ft. NeYo
Unlove you
16
Kidda
Malli
15
Jason Derulo
Take You Dancing
14
Butrint Imeri
M’ke rrjet
13
Alban Ramosaj
I nat ma fal
12
Stresi
Loco
11
Future ft. Drake
Life is good
10
Harry Styles
Adore You
9
Sam Smith
Diamonds
8
Eugent Bushpepa
Stay with me tonight
7
Gashi ft. Sting
Mama
6
Bardhi
Betohemi
5
Clean Bandit, mabel ft. 24 Goldn
Tick Tock
4
Harry Styles
Watermelon Sugar
3
Yll Limani
Buzet e kuqe
2
David Guetta ft. Sia
Let’s love
1
The Weeknd
Blinding Lights