Top 20 Songs of 2024 (So far)

Jemi tashmë në gjysmën e vitit 2024 dhe është ajo koha perfekte e verës ku fokusohemi plotësisht tek kjo stinë. E dimë, vera është plot aktivitete, por a nuk është çdo gjë më perfekte kur e shoqërojmë me muzikën më të mirë të momentit? Freskinë e duhur do ta gjeni në këtë playlist, ku kemi përzgjedhur me kujdes disa nga këngët më të mira të vitit, të paktën deri më tani… Fundja, për listën e plotë do të duhet të prisni deri në programin maratonë të fundvitit në Top Albania Radio. Deri atëherë, shijoni ditët e nxehta të verës me këto projekte, që jemi të sigurtë se do ta gjeni veten…

1
Justin Timberlake
Selfish
2
USHER
Kissing Strangers
3
Mahmood
TUTA GOLD
4
Dua Lipa
Houdini
5
Daddy Yankee
Bonita
6
Ornella Vanoni, Samuele Bersani
Calma Rivoluzionaria
7
Paloma Faith
Paloma Faith
8
R3HAB x Pelican
Loca Loca
9
Drake
Polar Opposites
10
Jason Derulo & Michael Bublé
Spicy Margarita
11
Tom Walker
Head Underwater
12
Justin Timberlake
Drown
13
Hozier
Too Sweet
14
Moncrieff
Kiss Me
15
Sia
I Forgive You
16
Logic
44ever
17
bbno$
lil' freak
18
Bebe Rexha
Chase It (Mmm Da Da Da)
19
Ayo
Money Love
20
Eminem
Houdini