Vini Dj’s Best of 2022

Dj Vini është një nga Dj rezidentë të Top Albania Radio-s, ndër ata që kanë më shumë vite që punojnë në familjen e madhe të kësaj radio dhe ndër ata që punën e bën me shumë pasion. Një prej Deejay më të kërkuar në Tiranë, në clubet më në zë dhe jo vetëm. Jo vetëm kaq, tashmë Vini është dhe regjisori i “Wake Up” këtë sezon të ri.

Ne ju sugjerojmë të zgjidhni një shoqëri të mirë, ngrini volumin e radios më të mirë në vend dhe shijoni muzikën magjepsëse pasi ai do të sjellë për ju muzikën më të mirë, të përzgjedhur me shumë kujdes, si dhe artistët më të talentuar me projektet më të suksesshme muzikore. Mos u shqetësoni, Dj Vini do të sjellë për ju 20 hitet më të mira të 2022 për një fundvit më ndryshe dhe plot pozitivitet!

1
Harry Styles
As It Was
2
Beyoncé
Break My Soul
3
GAYLE
abcdefu
4
Lizzo
2 Be Loved (Am I Ready)
5
David Guetta & Bebe Rexha
I'm Good (Blue)
6
Rosa Linn
Snap
7
The Weeknd
Sacrifice
8
Lil Nas X
Star Walkin'
9
Sam Smith, Kim Petras
Unholy
10
Tiësto & Ava Max
The Motto
11
Sam Ryder
Space Man
12
Rihanna
Lift Me Up
13
Lizzo
About Damn Time
14
Doja Cat
Woman
15
Lauv
Kids Are Born Stars
16
Elton John, Britney Spears
Hold Me Closer
17
Måneskin
THE LONELIEST
18
Doja Cat
Vegas
19
Beyoncé
Alien Superstar
20
Joji
Glimpse of Us