Dj Vini’s Top 20 Songs Of 2023

Dj Vini është një nga Dj rezidentë të Top Albania Radio-s, ndër ata që kanë më shumë vite që punojnë në familjen e madhe të kësaj radio dhe ndër ata që punën e bën me shumë pasion. Një prej Deejay më të kërkuar në Tiranë, në clubet më në zë dhe jo vetëm. Jo vetëm kaq, tashmë Vini është dhe regjisori i “Wake Up” këtë sezon të ri.

Ne ju sugjerojmë të zgjidhni një shoqëri të mirë, ngrini volumin e radios më të mirë në vend dhe shijoni muzikën magjepsëse pasi ai do të sjellë për ju muzikën më të mirë, të përzgjedhur me shumë kujdes, si dhe artistët më të talentuar me projektet më të suksesshme muzikore. Mos u shqetësoni, Dj Vini do të sjellë për ju hitet më të mira të 2023 për një fundvit më ndryshe dhe plot pozitivitet!

1
Miley Cyrus
Flowers
2
Iniko
Jericho
3
Tiësto
Drifting
4
P!NK
TRUSTFALL
5
Alban Chela & Tiri Gjoci
Killing Me
6
Dua Lipa
Dance The Night
7
Lewis Capaldi
Wish You The Best
8
Libianca
People
9
Dua Lipa
Houdini
10
Rita Ora & Fatboy Slim
Praising You
11
Elvana Gjata
SI NA (Negativ Version)
12
Marco Mengoni, Elodie
Pazza Musica
13
The Rolling Stones
Angry
14
Annalisa
Mon Amour
15
Noizy x Stresi
Medalioni
16
Maneskin feat. Tom Morello
Gossip
17
Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri
E PARA / I PARI
18
Tiësto & BIA, 21 Savage
BOTH
19
Doja Cat
Paint The Town Red
20
Marco Mengoni
Due Vite
21
SHAKIRA
BZRP Music Sessions #53
22
Lenny Kravitz
TK421
23
Peggy Gou
(It Goes Like) Nanana
24
Loreen
Tattoo
25
Mr.Rain
SUPEREROI
26
The Beatles
Now And Then
27
Tate McRae
greedy
28
RAYE, 070 Shake
Escapism