Salsano Rapi dhe Lori bëjnë prova në prapaskena, pak minuta para performancës së tyre live në DWTS!
TAR Exclusive • 10:19 12/11/2022
Ai është spektakli më i madh i kërcimit në vend. Dhe bëhet fjalë për “Dancing With The Stars” show-n magjik më të përfolur të momentit. Personazhet vip dhe artistët pjesë e kastit të DWTS së bashku me balerinët profesionistë dhuruan show mbrëmjen e djeshme në "DigitAlb Movie Night" dhe mund ta themi tashmë që episodi i gjashtë i DWTS nuk zhgënjeu.
Një natë e paharrueshme me Nikos Vertis në “Air Albania”!
TAR Exclusive 04:34 26/03/2023
Top Albania Radio/ Momente nga festa e Ditës së Verës në Elbasan!
TAR Exclusive 13:41 14/03/2023
Festimi i Ditës së Verës sjell një mbipopullim të qytetit të Elbasanit si kurrë më parë!
TAR Exclusive 13:38 14/03/2023
Ekskluzive për TAR/ Pamje të drejtpërdrejta nga festa e Ditës së Verës në Elbasan!
TAR Exclusive 13:36 14/03/2023
Rëndohet bilanci, nga aksidenti i rëndë në Tiranë, dy të vdekur dhe tre të plagosur! (+18)
TAR Exclusive 19:18 09/03/2023
Banorët e “BBV” urojnë 25 vjetorin e Top Albania Radio!
TAR Exclusive 12:30 21/02/2023
“Është sport kombëtar tani, një fenomen…”/Balina Bodinaku dhe Beniada krahasojnë BBV1 me BBV2!
TAR Exclusive 19:53 18/02/2023