“Valbona Mema ka disa personalitete”, Andi Vrapi mendon se ajo nuk i ka treguar të gjitha ngjyrat…
Pardon My French • 23:10 02/02/2023
I ftuar në 'PMF' ishte Andi Vrapi për të komentuar ngjarjet më të fundit të përfolura në 'BBV'. Andi Vrapi Jonida Alickolli Elona Duro Dj Ankloe
A ngjan Olta Gixhari me Era Rusin?
Pardon My French 18:39 01/06/2023
Era Rusi: “Në Shqipëri ka më shumë këngëtarë sesa popull!”
Pardon My French 18:39 01/06/2023
Sara Fani zbulon VIP-at më kapriçozë në ‘Dancing With The Stars’!
Pardon My French 18:38 01/06/2023
Ja përse Era Rusi nuk ka asnjë koncert recital!
Pardon My French 18:37 01/06/2023
Sara Fani zbulon gabimet e VIP-ave për TAR!
Pardon My French 18:36 01/06/2023
Së shpejti modele? Sara Fani zbulon gjithçka ekskluzivisht për Top Albania Radio!
Pardon My French 00:12 01/06/2023
Era Rusi tregon artistet më të mira të muzikës live në vendin tonë dhe zbulon ofertën për BB VIP!
Pardon My French 00:11 01/06/2023