Celebrities Gossip Showbiz

Sa romantike! Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shijojnë muajin e mjaltit në Paris…

Ata u martuan gjatë një ceremonie martesore të papritur në Las Vegas fundjavën e kaluar. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk u larguan nga shfaqja e dashurisë së tyre për njëri-tjetrin, teksa shijuan një atmosferë të qetë në Pallatin Élysée gjatë muajit të tyre romantik të mjaltit në Paris të premten.

Këngëtarja dhe aktori nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit ndërsa ndanin puthje dhe u përqafuan me njëri-tjetrin teksa qëndronin në diell në një stol në park, një ditë pasi ishin shumë komod gjatë një darke në afresk. Ben gjithashtu dëshmoi se ishte bashkëshorti perfekt teksa u pa duke bërë foto magjepsëse të Jennifer-it gjatë daljes së tyre në kryeqytetin francez.

Ajo pozoi me një veshje mahnitëse me lule, ndërsa bashkëshorti i saj dukej i gatshëm për të shkrepur fotot e saj duke buzëqeshur ndërsa ata mbanin duart në një park. Për ditën e tyre romantike, Jennifer, e njohur gjithashtu si JLo, dukej joshëse me një fustan të bardhë Oscar de la Renta prej 2,145 paundësh, të zbukuruar me modele lulesh të verdha dhe portokalli.

Ajo e kompletoi look-un e saj veror me një palë sandale kafe me rripa dhe i mbajti gjërat e nevojshme në një çantë dore të kuqe të ndezur ndërsa eksploronte qytetin. Jennifer theksoi tiparet e saj mahnitëse me një gamë magjepsëse makiazhi, duke përfshirë një prekje buzëkuqi dhe bojë për vetulla. Ajo i stiloi flokët e saj në një stil elegant, me fije të lirshme që i kornizonin fytyrën.

Ndërkohë, Ben u shfaq me pantallona marine dhe një këmishë blu, të cilën e stiloi me një palë atlete të bardha. Diku tjetër të premten, çiftit iu bashkua fëmija 13-vjeçar i Ben, Seraphina, që ai e ndan me Jennifer Garner dhe fëmija i Jennifer Emme, 14, që ajo e ndan me Marc Anthony, ndërsa ata vazhdonin muajin e mjaltit.