Libera Resulaj

Këngët e Butrint Imerit dëgjohen në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ja si reaguan Kiara dhe Luizi!
“Do marr hak, nuk do e lë me kaq…”, Olta bisedon me Kristin!
Mos ndoshta Kiara sapo pranoi hapur ndjenjat për Luizin?
Beniada Nishani poston foto me poza mjaft provokuese nga Maldivet!
“Çfarë nuk di unë për gruan tënde…”, Olta “kërcënon” Luizin me Kiarën!
“Çapaçulja ime…”, Zaimina Vasjari uron të bijën për ditëlindje me shprehjen e Luiz Ejllit!
“Kur të dalim jashtë…”, kalon në tone kërcënuese debati mes Luizit dhe Oltës!
“O miush i vogël, ke pyetur për mua jashtë?”, agravon debati mes Oltës dhe Luizit!
“Të dua…”, kujt ia ka dedikuar vallë Kida këto fjalë?
Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana po shijojnë pushimet në këtë vend ekzotik!
“E kisha strategji t’i afrohesha…”, Luizi i rrëfehet Teas!
“Të kërkoj ndjesë, më beso”, Luizi bisedon me Kiarën pas debatit mes tyre!
“Jam midis Teas dhe …”, Amosi flet për nominimet dhe thyen përsëri rregullin!
Kush nga banorët sipas Kristit dhe Oltës është më afër eleminimit këtë javë?
Fjoralba Ponari poston si rrallëherë foto të partnerit të saj të zemrës!
“Dea është në një lidhje jashtë, me Amosin po luan….”, Mikela Pupa zbulon sekretin e banores së “BBV2”!
Butrint Imeri falenderon adhuruesit e muzikës së tij, por cila është arsyeja këtë herë?
Nuk është asnjëri nga vëllezërit Veshaj, ja kush është shoku më i mirë i Elgit Dodës!
Bora Zemani na tregon arsyen se përse Donald Veshaj nuk ka qenë aktiv në rrjete sociale!
Cilët nga banorët e “BBV2” janë këtë javë në nominim?
“Vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë…”, Kiara flet për dashurinë e “fshehtë” të Luizit!
U eleminua nga shtëpia e “Big Brother Vip 2”, Xhonatan Islami ka biletën e kthimit!
Deklarata që ‘tronditi’ Oltën, çfarë tha Efi për aktoren?
“Me atë leckë ma fut fytyrës…”, a është i vërtetë debati mes Luizit dhe Armaldos?
Kanë thyer një nga rregullat e “BBV2”, ja cili është dënimi që Vëllai i Madh ka vendosur për Luizit dhe Oltës!
Ishin vëllezër në “BBV1”, por jashtë shtëpisë nuk folën më, pajtohet Ilir Shaqiri dhe Sabiani!
“Edhe mua më ka ndodhur…”, Fjoralba Ponari flet për sulmin kibernetik që pësoi faqja zyrtare e ‘Instagramit’ të “Big Brother Vip”!
Një vit më parë Einxhel Shkira ndodhej në sallë operimi, por sot…
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz si rrallëherë postojnë foto duke shëtitur me djalin e tyre!
“Erdha nga hiçi dhe fitova midis 100 vetave…”, Kiara Tito rrëfen periudhën më të bukur në karrierë!
“Më ke bërë të dukem kokrra e legenit”, Luizi “shpërthen” ndaj Kiarës!
Luiz Ejlli zbulon 3 emrat e këngëtarëve që do të donte të bënte një bashkëpunim muzikor!
Loredana sapo na zbuloi më shumë rreth projektit të saj të ri muzikor!
Mos ndoshta një dedikim? Kujt ia drejton këto fjalë Butrint Imeri?
“Nxirre dorën nga…”, Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn!
Çfarë do të ndodhë nesër me Rina Balaj?
Nga Dubai në Maldive, Beniada Nishani poston foto me bikini nga pushimet!
Çastet romantike mes Luizit dhe Kiarës e bëjnë Flori Mumajesin nostalgjik dhe kujton puthjen me Soni Malaj!
Këtë nuk e kishim menduar kurrë, Luizi dhe Olta vallëzojnë së bashku!