Celebrities Gossip Showbiz

Këtë herë pa Ben Affleck, Jennifer Lopez duket si një zanë me këtë look!

Jennifer Lopez dukej engjëllore teksa doli në Capri, Itali, të premten pasdite. Për të ngrënë drekën me shoqëruesit e saj, kantautorja, 53 vjeçe, veshi një fustan elegant të bardhë pa mëngë me një fund të rrjedhshëm.

Ajo shëtiti në rrugë me një palë pupa të bardha në vend të këpucëve me taka. Ajo i mbrojti sytë nga dielli italian me një palë syze dielli ngjyrë kafe të errët. Flokët e saj ishin të tërhequr pas në një topuz të ngushtë duke zbuluar një palë vathë të mrekullueshëm të artë. Lopez shkoi në restorant me një karroce të vogël.

Dalja e drekës së Lopez erdhi vetëm disa orë para se ajo të dilte në skenë për të provuar këngët për përfitimin e UNICEF-it të së shtunës në qytet. Ajo mahniti me një bluzë me printe kafshësh dhe pantallona të ngjashme teksa dilte në skenë gjatë provave. Artistja shfaqi trupin e saj të jashtëzakonshëm me kërcimtarët e saj rezervë.

Jennifer nxorri në pah pamjen e saj të mrekullueshme teksa kërcente në skenë. Ylli do të performojë të shtunën për shfaqjen bamirëse të UNICEF-it me fokus në Ukrainë të quajtur LuisaViaRoma për UNICEF-in në ishullin italian. Ai do të zhvillohet në Certosa di San Giacomo, një manastir në ishull që ka pamje nga deti Mesdhe.