Celebrities Gossip Showbiz

Kim ndryshoi koleksionin e “SKIMS” për të, Khloe Kardashian shkëlqen me bikini në ngjyrë rozë!

Khloe Kardashian ka veshur një bikini super të vogël nga linja e saj e produkteve, vetëm disa ditë pasi Kim Kardashian përshtati kostumet trupore në kostumet e saj “SKIMS” për të përfshirë veshjet më të mëdha.

Khloe dukej e mrekullueshme teksa pozoi me bikini rozë të dukshme nga marka e saj e modës, “Good American”, pasi Kim konfirmoi se publikimet e ardhshme nga “SKIMS” do të kenë më shumë mbulim në zonën e vaginës pas ankesave të mëparshme të Khloe.

Ylli i realitetit televiziv iu lut motrës së saj të madhe që të përfshinte pak më shumë material në pjesën e trupit të saj në fillim të këtij viti, duke i thënë stilistes Kim që pjesët e saj nuk ishin të mira. Duke postuar në Instagram të dielën, Khloe mahniti me një krijim të saj të vogël me dy pjesë, duke treguar fizikun e saj super të tonifikuar për 257 milionë ndjekësit e saj.

Nuk e kam idenë se sa kohë më parë i kam marrë këto, por më pëlqejnë këto bikini rozë @goodamerican!

Kjo vjen pasi motra e Khloe, Kim, njoftoi në Twitter se ajo kishte ndryshuar ‘zonën e vaginës’ të linjës së saj “SKIMS” vetëm për t’iu përshtatur motrës së saj të vogël. Duke postuar në Twitter për miliona ndjekësit e saj gjatë një takimi me stafin, Kim shkroi:

@khloekardashian është dita jote me fat! Unë jam në një takim të dizajnit @skims dhe do të zgjerojmë zonën e vaginës vetëm për ty.