Celebrities Gossip Showbiz

Khloe Kardashian rrëfehet si ndihet si një nënë beqare!

Khloe Kardashian ka treguar realitetin e jetës së saj si nënë beqare, duke treguar se nuk ndihet e vetmuar. Ylli i Kardashians ishte e ftuar në podcastin “Not Skinny But Not Fat”, të organizuar nga Amanda Hirsch, të martën, ku ajo diskutoi të qenit nënë e vajzës True.

Nuk ndihem e vetmuar. Nuk dua të dal në takime.

Kështu u shpreh ylli i realitetit televiziv, i cili ndan True me ish të dashurin e saj, basketbollistin Tristan Thompson. Bashkëthemeluesja e “Good American” vazhdoi të tregojë se ajo është shumë e zënë me punën dhe prindërimin për t’u ndjerë se po i mungon diçka.

Ndjehem sikur jam shumë e zënë me punë. Unë jam shumë e fiksuar pas vajzës time. Ashtu si më pëlqen të jem nënë, kështu që jam e zënë.

Sa i përket marrëdhënies së Khloe me ish-in e saj, bukuroshja bjonde tregoi se ajo dhe Thompson shkojnë shumë mirë dhe mbajnë kontakte për shkak të True. Kujtojmë se Khloe Kardashian postoi në Instagram të dielën për të ndarë një mesazh të fshehtë rreth integritetit dhe parimeve morale.

Pasi shpjegoi rregullat kardinale të jetës në një postim në InstaStory-n e saj, 37-vjeçarja më pas u tha 246 milionë ndjekësve të saj që të bënin paqe me të kaluarën e tyre, duke i këshilluar ata të jetojnë me mirënjohje çdo ditë.