Celebrities Gossip Showbiz

Klani Kardashian na zbulon më shumë për bizneset e tyre, ‘kemi mësuar shumë nga Kim’…

Kim Kardashian zbulon se ishte ‘verbëruar’ nga reagimet negative të menjëhershme nga një intervistë për Variety në mars, ku tha se këshilla më e mirë për gratë në biznes ishte, ‘ngrihuni dhe punoni’. 41-vjeçarja Kim ishte duke u intervistuar me nënën e saj Kris Jenner, 66 vjeç, dhe motrat Kourtney, 43 dhe Khloe, 38, për një kopertinë të Variety-it, të planifikuar për sezonin e parë të Hulu The Kardashians.

Episodi i ri i kësaj jave i The Kardashians, i titulluar We’re Built For This, ofron i një pasqyrë të prapaskenave të xhirimit të intervistës ashtu edhe reagimin e Kim ndaj reagimit të ashpër kur u publikua intervista. Kim, Kris, Khloe dhe Kourtney shihen duke mbërritur në një sesion fotografik të Variety, ku ndodhën komentet famëkeqe të Kim.

“Sot po xhirojmë kopertinën e Variety, që është vërtet emocionuese, dhe po e bëjmë sepse shfaqja jonë e re në Hulu po del”, thotë Kris në rrëfim, duke shtuar, “Do të jetë një pjesë vërtet e mrekullueshme”. Kirurgjia ime në ijë është afër, kështu që ky xhirim i Variety është një shpërqendrim i madh”, shton ajo, ndërsa ata shihen duke u përgatitur. Ata të gjithë takojnë korrespondenten e vjetër të Variety, Elizabeth Wagmeister.

Elizabeth pyet se çfarë kanë mësuar nga njëra-tjetra se si të jesh një biznesmene e mirë. “Mendoj se kemi mësuar shumë nga Kim, e cila disi hapi rrugën për të na treguar se si të lundrojmë në mediat sociale”, thotë Kris, ndërsa Kourtney shton se gjëja e Kris është ‘kurrë mos e prano jo-në si përgjigje’.