Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Live From Tirana

Çdo gjë që ndodh rreth e qark nesh, drejtëpërdrejtë nga kryeqyteti. Revista ditore e ndodhive brenda dhe jashtë vendit vjen e trajuar 360gradë nga Top Albania Radio me të ftuar në studio, lidhje direkte dhe komunikim direkt me dëgjuesit përmes rrjeteve sociale.

15 vite pas themelimit #lft është shoqëruesi ideal kur jeni në lëvizje, për të dëgjuar muzikë të mirë si edhe për të dëgjuar intervistat me protagonistët e ditës si dhe temat që zgjojnë debat.

Sakaq, të mërkurat në LFT i dedikohen vetëm filmave. Në rubrikën e re, “Live From The Cinema” do të dëgjoni të rejat e fundit nga kinematografia. Filmat dhe serialet e rinj si edhe risitë e thashethemet rreth yjeve të industrisë “Hollywood”.

E Hënë - E Premte, 10:00 - 13:00

Hosts & DJs