Celebrities Gossip Showbiz

Mesa duket nuk iu pëlqeu! Kylie Jenner dhe Travis Scott vendosin që të ndryshojnë emrin e djalit të tyre të vogël!

Kylie Jenner dhe Travis Scott po kthehen edhe njëherë pas në listën e gjatë të emrave të fëmiljëve që mund të kishin përgatitur pa lindur ende djali i tyre. Modelja bukuroshe është shprehur se do të ndryshojnë emrin e djalit të tyre të porsalindur nga Wolf.

Kylie e bëri njoftimin të hënën, duke shpjeguar se ajo dhe Travis thjesht nuk mendonin se ai ishte emri që i shkonte për shtat djalit të tyre, i cili nuk është ende 7 javësh. Pra, ai nuk mund të thotë se ishte i kënaqur me emrin Wolf. Është e paqartë se si Kylie dhe Travis po e quajnë djalin e tyre tani – ajo vetëm po thotë se nuk është Wolf dhe ata donin që njerëzit ta dinin sepse Kylie me sa duket është lodhur duke e parë të përmendet me atë emër.

Siç ju thamë fillimisht … emri i plotë i foshnjës në lindje ishte Wolf Jacques Webster dhe është në certifikatën e lindjes së fëmijës, kështu që do të ketë një proces ligjor për ndryshimin e emrit të tij. Emri i mesëm i djalit të vogël Webster, Jacques, është në të vërtetë emri i lindjes së Travis-it, kështu që do të jetë interesante të shihet nëse prindërit e tij ndryshojnë vetëm një emër, ose fshijnë fletën dhe fillojnë nga e para.

Theksojmë gjithashtu se para pak ditësh bukuroshja Kylie Jenner ka postuar një foto në rrjetin e saj social Instagram në InstaStory ku lehtësisht shihej dora e saj mbi një çantë jeshile ‘Hermes’. Kylie mbante dy unaza diamanti të vendosura në gisht. Ky detaj i ka shtyrë fansat që të mendojnë dhe të pyesin nëse ajo dhe Travis Scott mund të jenë martuar fshehurazi. Përveç një unaze më të madhe diamanti me dy rrathë, ylli televiziv dukej se mbante unazën e vogël me diamant “Love Ring”. Është ende e paqartë nëse unazat janë të reja apo të vjetra, por Kylie është parë me bizhuteri të ngjashme në gishtin e saj të unazës edhe në të kaluarën.