Celebrities Love & Sex

Të jesh e dashuruar kokë e këmbë si modelja e njohur Bella Hadid!

Bella Hadid po i jep një tjetër vëmendje jetës dhe lidhjes së saj të dashurisë. Modelja, 25 vjeçe, i ka uruar të dashurit të saj, Marc Kalman, festën e Shën Valentinit me disa foto të rikthimit të romancës së tyre të në rrjetin social Instagram në InstaStory nga ku edhe kishte shkruajtur:

Për të dashurin tim Tessie.

Ajo e quajti Kalmanin, 33 vjeç, “takimin e saj të preferuar të darkës”, duke postuar foto të të dyve duke kërcyer në shtëpi me verë, duke bërë një shëtitje nëpër fshat, duke shijuar netët dhe duke u përqafuar para një pasqyre të banjës.

Hadid e ka mbajtur kryesisht lidhjen e tyre diskrete që kur u zyrtarizuan në Instagram në korrik, kur ajo postoi një foto.

Koha e jetës sime. E shëndetshme, duke punuar dhe e dashur.

Themeluesja e “Kin Euphorics” ishte parë më parë për darkë në New York City me Kalman dhe me një drejtor arti që ka punuar me Travis Scott, sipas faqes së tij të internetit. Ata u takuan fshehurazi për një vit para kësaj, sipas Page Six. Muajin e kaluar, Hadid foli për disa nga marrëdhëniet e saj të kaluara në podcastin “VS Voices” të “Victoria Secret”.

Fillova të mos kisha kufij, jo vetëm seksualisht, fizikisht, emocionalisht, por më pas hyri në hapësirën time të punës. Unë nuk doja të shoqërohesha me asnjë person, nuk doja të kisha asnjë mik, nuk doja të kisha asnjë familje. U bëra një person i kënaqur me punën time. Dhe ishte mendimi i të gjithëve. për mua kjo kishte rëndësi përveç times, sepse në thelb e vendosa vlerën time në duart e të gjithë të tjerëve.