Celebrities Gossip Showbiz

Antonela Roccuzzo shkëlqen pranë Messi-t me këtë look!

Gruaja e Lionel Messit, Antonela Roccuzzo dukej mahnitëse teksa mbërriti me futbollistin dhe familjen e tyre në Çmimet e Topit të Artë 2023. 35-vjeçarja veshi një fustan elegant me një zinxhir floriri.

Bukuroshja natyrale kishte një shkëlqim delikat me sy delikate smokey dhe astar me krahë, ndërsa ajo kishte flokët e saj brune, të mbajtura në një stil elegant. Antonela i mbajti bizhuteritë e saj të thjeshta dhe të pajisura me një palë vathë dhe unaza të thjeshta prej ari.

Ndërkohë, bashkëshorti i saj Messi, 36 vjeç, dukej mirë me një kostum të zi me një këmishë të bardhë dhe një papijon të zi. Tre djemtë e çiftit, Thiago, 10 vjeç, Mateo, shtatë dhe Ciro, pesë vjeç, qëndruan me krenari së bashku për paparacët në tapetin e kuq.

Djemtë ishin gjithashtu të veshur për të bërë përshtypje me të tre të veshur me kostume të zeza dhe këmisha të bardha, megjithatë duke mbajtur stilin e tyre adoleshent me atlete të bardha. Muajin e kaluar Messi la të kuptohet se donte më shumë fëmijë me gruan e tij. Superylli i futbollit u pyet nëse ai dhe Antonela, një modele dhe influencer , do të mendonin të kishin një fëmijë tjetër nga komediani argjentinas Migue Granados gjatë një interviste në OLGA. Dhe Messi, i cili kishte mirëpritur Granados në shtëpinë e tij në Miami për të filmuar këtë segment, ngacmoi ardhjen e një vajze.

Ne nuk po përpiqemi, por nuk e di [nëse fabrika është mbyllur]. Do të shohim nëse do të vijë një vajzë.