Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Author: Anja Dervishi

E pyesin për marrëdhënien e saj me The Weeknd, Angelina Jolie reagon kështu…
Zbulohet letra të cilën Mauro Icardi i shkroi Wanda-s për t’i rifituar zemrën!
Sipas Penn Badgley, personazhi më negativ që iu desh të luante ka qenë pikërisht ky…
Shtëpia famëkeqe në filmin “A Nightmare on Elm Street” është tani në shitje!
Vanessa Bryant fiton seancën gjyqësore kundër qarkut të Los Angeles-it!
Ekspertja tregon se çfarë nuk shkoi siç duhej me flokët e Angelina Jolie!
“Pse e kam mbajtur këtë barrë për kaq gjatë?” Futbollisti i njohur rrëfen se është homoseksual!
Mark Zuckerberg thyen heshtjen dhe u përgjigjet kritikave mbi Facebook!
Sezoni i pestë i “The Crown” do të na njohë me intervistën ‘kurth’ të Princeshës Diana!
Chrissy Teigen rrëfen se ajo dhe familja e saj e mbajnë gjithmonë me vete hirin e djalit të ndjerë!
Një pronare si Sara Blakely, miliarderja më e re në botë shpërblen punonjësit e saj kështu…
Ekziston një lidhje e fortë mes mënyrës së të ushqyerit dhe shëndetit mendor, zbulojeni…
Britney Spears nuk i ‘del e keqja’ me familjarët e saj, ja se çfarë u thotë ajo tani…
Princesha Mako e Japonisë heq dorë nga froni duke u martuar me një njeri të thjeshtë!
“Squid Game” mund të ketë fituar miliona dollarë, por çfarë përfitoi regjisori i serialit?!
Lajm i keq për Donald Trump, hakerohet rrjeti i tij i ri social!
Të vërtetat dhe gënjeshtrat e Ardit Çunit…
“Kushdo që ia vendosi zgjatimet e flokëve Angelina-s, duhet të ketë qenë mik i Jennifer Aniston”, ndjekësit nuk kursehen në rrjet!
Pas aksidentit në sheshxhirim thyen heshtjen bashkëshortja e Alec Baldwin!
“Ne po e dhunojmë tradicionalen”/Shef Mirsad Tagani rrëfen gjithçka rreth traditës së vendit tonë!
Irini Qirjako: “Të bësh një dasmë nga fillimi deri në fund me muzikë tallava, e papranueshme”!
Semi tmerrohet nga Fifi, çfarë po ndodh mes tyre?!
Kasti i “Friends” shpreh pikëllimin për humbjen e mikut të tyre James Michael Tyler!
Kristen Stewart pranon se gjatë karrierës së saj ka patur shumë pak filma që i kanë pëlqyer!
Debat i ashpër në “Big Brother VIP”, Paloma shpërthen ndaj Sheilës!
Ylli i “Spice Girls” flet mbi rikthimin e mundshëm të Victoria Beckham në grup!
Top Albania Classics – 23 Tetor 2021
Pas tragjedisë në sheshxhirim, Alec Baldwin anulon çdo projekt tjetër kinematografik!
‘Dramat’ mes Mauro Icardi dhe Wanda-s vijojnë, futbollisti nuk e ndjek më bashkëshorten e tij në Instagram!
Jessie J i jep fund romancës me partnerin e saj Max Pham Nguyen!
Me orë të tëra para ekranit, Alma Çelaj na sugjeron filmat dhe serialet e saj të preferuar!
“At The Movies” na zbulon premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
Pse Emily Ratajkowski e ka titulluar një kapitull të tërë të librit të saj “Blurred Lines”?!
Tashmë zyrtare, ja se cilët do të jenë protagonistët e filmit “Barbie”!
Të gjitha ndodhitë gjatë “Squid Game” tani mund të përjetësohen në eventin që do të mbahet në Mbretërinë e Bashkuar!
Që nga largimi i shqiptarëve dhe deri tek rolet e saj më të reja, Esela Psyqyli na tregon gjithçka!
Regjisori Fabio Seferi na flet më shumë për filmin e tij me metrazh të shkurtër “Mbjellja e pemëve”!
Erion Kristo për largimin e shqiptarëve jashtë: “Do vijë momenti që do të na e bëjë Rama gjilpërën”!
Sipas studimit, kjo është mosha në të cilën kemi vetëbesimin më të lartë!