Anja Dervishi

Çfarë ka ndodhur këtë javë nga showbiz-i?! Zbuloni të rejat e fundit!
Të rejat e fundit nga bota e kinematografisë, ja çfarë nuk duhet të humbisni!
Kim Kardashian si aktore në “American Horror Story: Delicate 2″/Ja disa nga serialet më ‘In’…
Çfarë të shohim këtë fundjavë në Cineplex?!
Java më e mirë e vitit, astrologu Jorgo Pulla tregon se çfarë do të ndodhë me shenjat e horoskopit!
Rëndësia e manifestimit, Franka Ikonomi tregon hapat për të arritur gjërat që duam!
Një ‘mbret’ i ri në shtëpinë e BBV3/Kush ka fituar më shumë ndjekës e kush rezulton me humbje?!
Motrat Pojani në kërkim të një shtëpie në Tiranë dhe blejnë… një top leshi! – MeKast
I propozoi Sarës për martesë, vjen reagimi i parë i Bardhit: “Mos u dorëzoni nëse e doni dikë!”
Emocione të forta! I ulur në gjunjë, Bardhi i propozon Sarës për martesë!
“I llastuar nuk lind, bëhesh”/Psikologia Lorela Garuli tregon gabimet që prindërit bëjnë me fëmijët!
Fjodora Fjora për Heidin: “Më përpara ishte e ftohtë, por tani më duket e përfshirë me Romeon…”
“Të tjerët e kanë lënë në baltë, por unë e shoh në finale”/Për kë banore të BBV e ka Fjodora Fjora?!
“Ka vendosur të çojë misionin deri në fund dhe të fitojë!”/Fjodora Fjora mbi debatin Egla-Jetmir!
Një ‘mbret’ i ri në shtëpinë e BBV3, ja kush ka fituar më shumë ndjekës këtë javë! Kush rezulton me humbje?!
Romanca e Heidit dhe Romeos në sytë e menaxherit të saj: “Po kërkon një histori…”
Eksperienca e Heidit në “Grande Fratello” apo në “Big Brother VIP 3”?! Menaxheri i saj krahason lojën e banores!
Thënia e Ditës 19/04/2024 – Wake Me Up
Ditëlindjet 19/04/2024 – Wake Me Up
Horoskopi 19/04/2024 – Wake Me Up
Fjala e Ditës 19/04/2024 – Wake Me Up
Këmbimi Valutor 19/04/2024 – Wake Me Up
Almanaku 19/04/2024 – Wake Me Up
Zhaklina Gjolla plas bombën: “Shkëndija të forta mes Romeos dhe Rozës…”
Marrëdhënia e Meritonit dhe Ilnisës në sytë e Zhaklina Gjollës: “Ka fituar pikë, shumë xhentil…”
Trekëndëshi Egla-Romeo-Heidi, Zhaklina Gjolla: “Është provokative e fshehur…”
Deklarata e Jetmirit për t’u tërhequr nga loja, Zhaklina Gjolla: “Nuk ia mbajti…”
“Është 24 orë në lojë, e ka potencialin…”/Rike Roçi e ka të qartë kush e fiton BBV3!
Rike Roçi: “Heidi e dashura e Romeos, vetëm kaq…”
Përplasja e fortë me Eglën, Rike Roçi: “Do e ribëja sërish, nuk mund të jetë kaq negative jashtë!”
“E mbyllëm me një telefonatë”/Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: “Ashtu si filloi, ashtu mbaroi sapo dola!”
Thënia e Ditës 18/04/2024 – Wake Me Up
Ditëlindjet 18/04/2024 – Wake Me Up
Horoskopi 18/04/2024 – Wake Me Up
Fjala e Ditës 18/04/2024 – Wake Me Up
Këmbimi Valutor 18/04/2024 – Wake Me Up
Almanaku 18/04/2024 – Wake Me Up
Zhaklina Gjolla plas bombën: “Shkëndija të forta mes Romeos dhe Rozës…”
Deklarata e Jetmirit për t’u tërhequr nga loja, Zhaklina Gjolla: “Nuk ia mbajti…”