Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Author: Marisa Karabeci

Ikja e shqiptarëve jashtë vendit/Erion Kristo: “Do vi momenti që do të na e bëjë Edi Rama gjilpërën”!
E dimë që ju duket e pabesueshme, por një çamçakëz i përtypur nga Celine Dion është pasuria më e madhe e Adele!
Seriali “Squid Game”, tanimë edhe si një video-lojë!
Udhëtimi i fundit i jetës së tyre! Pak pasi u zbulua autopsia për blogeren amerikane, gjendet i pajetë edhe i fejuari i saj!
Publikohet ‘traileri’ i filmit “Uncharted”!
77 vjeç dhe jeta e tij ka ndryshuar tërësisht, flet aktori më i moshuar i “Squid Game”!
E gjykojnë se zëri i saj tingëllon si burrë, ja çfarë komenti ka Miley Cyrus në lidhje me këtë!
Aspak ajo që imagjinoni, vathët e preferuara të Kate Middleton mund të bëhen tuajat fare thjeshtë!
Nëse dëshironi të keni format trupore të Vanessa Hudgens, ndiqni regjimin e saj ushqimor!
Ja sa shtete do të garojnë në “Eurovision 2022”!
“Gjykohemi se nuk marrim vesh nga futbolli, ne nuk jemi specialiste…”/për këto e shumë të tjera Sabina Mete rrëfehet për TAR!
Celine Dion “zemërthyer” jep lajmin e keq për të gjithë fansat e saj!
Pas kritikave nga Princi William, Elon Musk vazhdon i qetë me teorinë e tij për t’i dhuruar njerëzimit një “shtëpi” të dytë!
Le të ndalemi pak te aksesori i pazakontë që Angelina Jolie kishte zgjedhur të vendoste në premierën e “Eternals”!
Dua Lipa më gati se kurrë i bashkohet fushatës për të dhunuarit gjatë luftës në Kosovë!
Meghan Markle nuk gjen paqe me babain e saj, ky i fundit mund të padisë vajzën e tij!
Jemi në muajin e sensibilizimit ndaj kancerit të gjirit, kështu që njihuni me disa ushqime që e “luftojnë” këtë sëmundje!
Kourtney dhe Travis u fejuan dhe janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin, por si e ka pritur këtë lajm Scott Disick?
Pesë mësime të stilit të burrave nga “The Sopranos”…
Mos vallë aq e pati suksesin “Squid Game”?! Ju njohim me serialin e dytë më të famshëm në Netflix i cili pritet të bëjë namin!
Të qenit grua për Megan Fox, thjesht është shumë e vështirë!
Një nga gjashtë mikroskopët e Çarls Darvinit, së shpejti në ankand!
Mbretëresha Elizabeth “kokë për kokë” me miliarderët më të mëdhenj të botës!
Çfarë i bëri bashkë Johnny Depp dhe presidentin e Serbisë, Vuçiç?!
Produkti më i ri i prezantuar nga ‘Apple’, aspak ai që prisni!
Diskriminim në punë/Facebook “kokëulur” pranon të paguajë gjobën miliona dollarëshe!
Situatë alarmuese, kontinenti afrikan nuk do të ketë më akullnaja?!
“Vajza më e bukur në botë” rrëfen problemet e saj shëndetësore dhe jep mesazhin e fortë për të gjithë!
Jeta e Meghan Markle, tanimë si lëndë studimi në një shkollë në Londër!
Të famshmet që morën vëmendjen me unazat e veçanta e super të shtrenjta të fejesës!
Nga “mik” në “armik”, ju njohim me 6 ushqimet të cilat duhet të bëni kujdes!
Jeni kurioz të dini sa ka fituar seriali “Squid Game” deri më tani?! Zbulojeni…
Nuk është e thjeshtë rruga drejt suksesit, ju njohim me rutinën e përditshme të Jeff Bezos!
Arsimi në Shqipëri/Edmond Tupja: “Lindita Nikolla duhet të bëjë diçka për të rinjtë”!
Të gjithë së bashku për një kauzë të veçantë, qindra njerëz pozojnë nudo pranë Detit të Vdekur…
Ja pse Penn Badgley nuk dëshiron që ne të mendojmë për të…
Një rikthim i bujshëm, kënga më e re e Adele thyen rekord në Spotify!
Dasma e vajzës së tyre bën bashkë Bill Gates me Melinda-n!
Skoci, fjala ‘Nënë’ nuk do të egzistojë më në dokumentet zyrtare?!