Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Dashuria nuk njeh moshë, zbuloni me kë martohet mbesa e Princeshë Dianës!

Lady Kitty Eleanor Spencer ështe mbesa e Princeshë Dianës. Ajo duhet të jetë shumë e lumtur duke qenë se u kurorëzua me njeriun që dashuron, miliarderin Michael Lewis. Ata bënë një ceremoni magjike në Itali në prezencë të njerëzve më të afërt.

Kitty Spencer është 30 vjeçe, ndërkoh që, bashkëshorti i saj është 62 vjeçar, dhe plot pesë vite më i madh se babai i Spencer. Ndërkohë, kanë qarkulluar fotot e para të dasmës dhe dyshja dukej vërtet e lumtur.

Kitty shkëlqente me fustanin nga “Dolce & Gabbana”. Flokët i kishte stiluar në mënyrë të thjeshtë dhe dukej vërtet aristokrate. Ajo u shoqërua gjatë ceremonisë nga vëllezërit Louis Spencer, Viscount Althrop dhe Samuel Aitken. Fustani i saj i dytë ishte po ashtu mbresëlënës me detaje shumë të veçanta.

Kitty Spencer është një modele profesioniste e cila ka nisur karrierën e saj në këtë fushë pikërisht me “Dolce & Gabbana” në vitin 2017. Ajo dhe Lewis e bënë publike fejesën në janar të vitit 2020. Ndërkohë, tani dy vite pasi nisën të dilnin, çifti kurorëzoi dashurinë e tyre.

Duket se dashuria nuk njeh moshë. Disa vite diferencë me të dhe pesë vitet diferencë mes babait të saj dhe Lewis, nuk e penguan Kitty Spencer të martohej. E vetmja gjë që na mbetet është t’i urojmë shumë lumturi kushërirës së Princ William dhe të Princ Harry!