Celebrities Gossip Showbiz

Dhurata Dora ka habitur ndjekësit me mendimin e saj për Elvana Gjatën!

Dhurata Dora është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun, jo vetëm për zërin e mrekullueshëm që ka, por edhe për përformacat interesante që sjell. Bukuroshja nuk është shpesh aktive në rrjete sociale lidhur me përditshmërinë e saj pasi më së shumti poston nga angazhimet profesionale në muzikë, si koncertet, xhirimet e klipeve të reja apo sukseset me miliona klikime që arrijnë projektet e saj.

Ditën e sotme Dhurata ka zhvilluar një ‘Ask’ me ndjekësit e saj dhe mes pyetjeve të ndryshme, këngëtarja u është përgjgjur disa prej tyre. Një prej ndjekësve e ka pyetur në lidhje me mendimin e saj për këngëtaren Elvana Gjata, me të cilën Dhurata ka një shoqëri ë mirë dhe dy bashkëpunime muzikore.

Ne qeshim shumë bashkë. E dua atë

Yll Limani ka ripostuar një Instastory të një fanseje të Dhurata Dorës ku kërkohej një bashkëpunim mes saj dhe Yllit, krahas këngëtari ka shkruar: “Do bënim diçka, po kjo patur plane të tjera’”.

E duket se këtë ‘ankesë’ të Yllit, artistja e ka marrë parasysh dhe e ka ftuar publikisht për një bashkëpunim.