Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lajmet e fundit

“EURO 2020” nis me ‘puthje armike’, më romantike se kurrë!

Në këto momente po mbahet ceremonia e madhe e hapjes së ‘EURO 2020″ dhe nuk mund të niste më “nxehtë” se kaq. Në stadiumin Olimpico të Romës, ku luhet Turqi-Itali ka ndodhur një ‘puthje armike’.

Një tifoze e Turqisë dhe një tifoz i Italisë janë puthur në buzë duke dhënë një mesazh shumë të bukur dashurie. Ndarja e shteteve ndodh vetëm në stadium dhe jo jashtë tij.

Megjithatë, kjo nuk do të thotë se skuadrat nuk do të “luftojnë” me njëra-tjetrën për të arritur tek fitorja e madhe!