Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Katy Perry dhe Orlando Bloom më gati se kurrë të zgjerojnë familjen e tyre!

Katy Perry dhe Orlando Bloom thuhet se janë më të fortë dhe më të afërt se kurrë pasi kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë. Çifti i dashur u bënë prindër të vajzës Daisy Dove vitin e kaluar, një vit nga fejesa. Ndërkohë, shokët e tyre thonë se janë gati të zgjerojnë familjen e tyre dhe nuk duan të presin shumë kohë para se të mirëpresin fëmijën e dytë. Një burim i tha revistës Closer si më poshtë.

Katy dhe Orlando janë bërë edhe më të fortë që kur kanë Daisy dhe ata e duan jetën si një famile, kështu që ata nuk duan të humbin kohë para se të kenë një fëmijë tjetër.

Katy është tepër e afërt me motrën e saj, Angela, e cila është vetëm 20 muaj më e madhe se ajo, kështu që ajo dëshiron të sigurojë që Daisy të përjetojë të njëjtën marrëdhënie vëllazërore që ka.

Orlando është gjithashtu babai i djalit Flynn, të cilin e ndan me ish-gruan Miranda Kerr dhe të gjithë ata janë një familje e lumtur. Miranda madje ka thënë se është më afër me Katy sesa me ish-burrin e saj. Miranda dhe burri i saj Evan Spiegel shpesh kalojnë kohë me Katy dhe Orlando si një familje e madhe e lumtur.

Kur bëhet fjalë për raste të veçanta kur duhet të jemi së bashku, ne e zgjidhim atë në mënyrë që të kemi kompromise, ajo që është më e mira për të gjithë familjen tonë.