Celebrities Gossip Showbiz

Një deklaratë nga jashtë, ja çfarë marrin vesh banorët brenda shtëpisë!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Një deklaratë nga jashtë është bërë e mundur të shihet nga banorët brenda shtëpisë. Bëhet fjalë për deklaratën e Ledjonës, e cila e pyetur pasi u eleminua nga shtëpia se cili prej banorëve mnendon e do të jetë fituesi, ajo u shpreh se Egla. Pasi kjo u transmetua në shtëpi, shumica e banorëve mbetën të habitur, për shkak edhe të zënkave të shumta mes Ledjonës dhe Eglës, ama deklaratës së saj Egla iu përgjigj:

Egla: Ledjona o yll bote…

 

Çifti, që i dha fund romancës të krijuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 3”, duket se ka sheshuar mosmarrëveshjet. Romeo dhe Heidi janë parë ditën e sotme nëpër shtëpi shumë të afërt me njëri-tjetrin e së fundmi të vetëm në lavaneri larg syve të banorëve të tjerë kanë shkëmbyer puthje pasionante me njëri-tjetrin.