Celebrities Gossip Showbiz

Rrengu ndaj banorëve, banori më i ri i Big Brother VIP hyn si vëllai i Heidit!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Lidi Delia është banori më i ri i Big Brother Vip Albania 3. Heidit do i duhet të vazhdojë misionin sekret sikur ai është vëllai i saj, të cilin nuk e ka takuar prej vitesh dhe nuk ia njeh as fëmijët. Për ta bërë më të besueshme, Lidi takoi edhe Romeon, ndërsa ky i fundit u shfaq i emocionuar.