Celebrities Gossip Showbiz

“Të kishte ikur Kiara…”/Luizi bisedon me Armaldon dhe tregon se me Efin do i kishte marrë përpara të gjithë!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Pas zhvillimit të lojës së inteligjencës pak ditë më parë në shtëpi ku fituese u shpall Deamishel, Vëllai i Madh kishte dërguar një zarf të kuq për të. Teksa ndodhej në “Dhomën e Surprizave” dhe lexoi zafrin, Deamishel çoi në një nominim direkt tre banorë. Ata ishin Luizi, Kiara dhe Efi. Pas votimit nga publiku ishte Efi banorja që la përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri edhe pse shikohej si një lojtare e fortë.

Sot në shtëpi pas largimit të saj normalisht që kanë nisur edhe diskutimet, në fillim ishte Vlabona me Luizin të cilët edhe u përlotën kur po flisnin me njëri-tjetrin. Më pas në një diskutim që Armaldo zhvilloi me  Luizin , ky i fundit tregoi se me Efi do ti kishte marrë përpara të gjithë.

Armaldo: Për Zotin unë mendova se do të ikte Kiara. 

Luiz: Të kishte ikur Kiara për lojën, do të ishte më mirë për mua.

Armaldo: Po pra edhe unë këtë mendova.

Luiz: Absolutisht më mirë. 

Armaldo: Që mund të ikte Kiara dhe ti me Efin të bënit një lojë më të fortë. Nuk më shkoi mendja se do të ikte Efi. 

Luiz: I kishim marrë përpara. 

Armaldo: Se kështu me Kiarën dakord do bësh lojë po prapë…