Fashion Gossip

Veshjet më të mira në ‘Oscars 2024’!

Pavarësisht nëse jeni adhurues i filmave, nata më e madhe e kinemasë është ajo ku do të dëshironi të kërkoni disa nga momentet më të mira të modës të vitit dhe Oscars 2024 sigurisht që do të jetë diçka më e veçantë. Përkujtimi vjetor vazhdon me yjet tanë të preferuar që tregojnë fustanet dhe pamjet e tyre më të mira në tapetin e kuq. Më poshtë gjeni gjithçka që duhet të dini për natën më në modë të Hollivudit.

Zendaya/Armani

America Ferrera/Versace

Danielle Brooks/Dolce & Gabbana

Florence Pugh

Carey Mulligan/Balenciaga

Sandra Hüller

Issa Rae/AMI Paris

Cillian Murphy/Versace

Laverne Cox

Ryan Gosling/Gucci

Colman Domingo/Louis Vuitton

Jennifer Lawrence/Dior

Bradley Cooper

Eva Longoria

Simu Liu/Fendi

Lisa Love

Eugene Lee Yang

Meegan Hodges dhe Slash