Celebrities Gossip Showbiz

A janë në një lidhje Gigi Hadid dhe Leonardo DiCaprio? Reagon babai i modeles!

Së fundmi, babai i modeles Gigi Hadid, Mohamed Hadid ka komentuar në lidhje me romancën e supozuar të vajzës së saj me yllin hollivudian Leonardo DiCaprio. Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Daily Mail”, ai u shpreh se:

E kam takuar zotin DiCaprion në St.Tropez katër ose pesë vjet më parë dhe ai është një burrë shumë i mirë. Më pëlqeu.

Mohamed zbuloi se në fakt Gigi dhe Leonardo janë miq të vjetër.

Ata janë shokë. Ata njihen prej disa kohësh. Unë nuk mendoj se ata po dalin në mënyrë romantike. Besoj se janë thjesht miq të mirë. Por vërtet nuk e di. Unë nuk i komentoj marrëdhëniet personale të vajzës sime. Nuk kam asnjë fjalë se me kë po takohet.

Rikujtojmë, se Gigi dhe Leo u fotografuan së bashku në një festë pas Javës së Modës në New York të shtunën. Por thashethemet për romancën e tyre fillimisht nisën në gusht, pas ndarjes së DiCaprio-s nga Camilla Morrone.

Së fundmi supermodelja e njohur na ka treguar më shumë rreth eksperiencës së saj si një nënë e re e ftuar në “Sundaj Today”. Gjatë intervistës, bukuroshja u shpreh se vajza e saj është një gjeni dhe shumë aktive.

Unë mendoj se ajo është një gjeni. Por mendoj që kjo është ajo që të gjithë thonë për fëmijën e tyre. Sa më shumë që ajo flet, kupton dhe kujton, bëhet gjithnjë e më shumë argëtuese. Ajo është një bekim.