Celebrities Film & Tv Showbiz

“Ajo ka bërë debat me veten e saj…”/Valbona Selimllari i përgjigjet komentit të Ina Kollçakut në “Fan Club DWTS”!

Anëtarja e jurisë së “Dancing With The Stars”, Valbona Selimllari e ftuar në “Fan Club DWTS” iu përgjigj komentit të një jave më parë të ish-konkurrentes, Ina Kollçaku. Ajo e quan absurd komentin e Inës, e cila tha se Valbona e shikonte shtrembër korridoreve dhe se nuk e  ka pëlqyer asnjëherë.

Gjëja më absurede që më thotë dikush, unë nuk shoh ashtu as ata që kam inat, është kompleks i tyre, ajo ka bërë debat me veten e saj, unë nuk kam problem, s’më ka mbetur ta tregoj në debat me Inën. S’kam pasur asnjë…biles atë ditë që më ndërpreu fjalën e pashë si një fuqi të një vajze që është e parritur. Nuk ka shans që unë të kem inat ndonjërin prej tyre, mund të bësh debate kur të duash, por e lëmë aty.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Lidhur me debatet që krijohen gjatë spektaklit të premteve, ajo u shpreh se është kursyer me komentet negative, ndërsa të gjithë pretendojnë më shumë se sa japin.

Të gjithë pretendojnë më shumë, këtë energji që harxhojnë me ne ta përmirësojnë në atë që u themi se e kanë gabim. Nuk u kemi thënë 100% të vërtetën, se nuk janë balerinë, janë artistë, që u kemi fshehur gabimet është 100% e sigurt, ata e gjejnë problemin tek Bona.