Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Author: Silvia Tabaku

“Në këtë rast Beatrix ka qëllim ta marrë kalanë…”/ Ksenofon Ilia komenton dyshen më të përfolur të “BBV”!
Ja çfarë kishte të veçantë këtë herë Jennifer Lawrence në premierën e “Don’t Look Up”!
Jeni kuriozë të dini se çfarë e lidh programimin me videoklipin e ri të këngës “Woman” nga Doja Cat?!
Po tani çfarë po kurdis ylli i muzikës Billie Eilish?
“Kjo është me të vërtetë një gjë shumë e madhe për mua…”, Normani merr çmimin e madh!
E gjeni dot se sa peshonte fustani i Mariah Carey në shfaqjen e saj më të fundit?!
Fiksimi i Kim Kardashian për “Balenciaga” vazhdon akoma!
Firma prestigjioze “Dolce & Gabbana Casa” tashmë ka krijuar linjën e saj më të re ku fokusi i vetëm është shtëpia!
Dëshironi që këtë sezon festash listës suaj t’i shtoni disa këngë të veçanta Krishtlindjesh?
Si e kanë zgjidhur problemin e diferencës së gjatësisë çifti Tom dhe Zendaya?!
Mariah Carey arrin të fitojë çmimin e madh për hitin “All I Want for Christmas is You”!
Tashmë ka ardhur koha për të fituar çmime/ Lady Gaga arrin të rrëmbejë çmimin si….
J.Lo publikon këngën e saj më të re!
Aktorja e njohur Rita Lati rrëfen gjithçka rreth preferencave të saj për ekspozitën “Tie-In”!
BTS sjellin dhuratën e parë të Krishtlindjeve për këtë vit dhe padyshim që të gjithë do ta duan pafund!
Një shtëpi pa lule dhe pa libra, nuk vlen asnjë lek!
Romina Ruda zbulon çdo detaj të realizimit të ekspozitës “Tie-In”!
Gjithçka që duhet të dini rreth ekspozitës “Tie-In”!
Si zgjedh t’i përgjigjet Camila Cabello, ish-partnerit të saj pas publikimit të këngës së re?
Pak pas ndarjes, Shawn Mendes publikon këngën e tij më të re dhe padyshim që është për Camilla-n!
‘Spotify’ i vendos vulën albumeve dhe këngëve më të mira të vitit 2021!
Dritan Kastrati tregon gjithçka rreth rolit të tij në serialin e suksesshëm të “$NOB”!
Si lindi e gjithë ideja e serialit “$NOB”?/Olsi Abazi tregon gjithçka për TAR!
Ekskluzivisht në TAR, zbulohen detaje të reja të rikthimit të aktorit Piro Qirjo vetëm për “$NOB”!
Adam Levine sqaron njëherë e mirë domethënien e tatuazheve të tij!
Ekskluzivisht për TAR, zbulohen detaje të reja edhe për rikthimin e aktorit Pirro Qirjo dhe për sezonin e dytë të “$NOB”!
Ariana Grande dhe Kelly Clarkson sjellin dhuratën e bukur të Krishtlindjeve teksa performojnë live!
Si lindi e gjithë ideja e serialit “$NOB”?/Olsi Abazi dhe Amela Çaçi tregojnë gjithçka për TAR!
Mos ndoshta Rihanna sapo hodhi poshtë të gjithë thashethemet në lidhje me shtatëzëninë e saj?
Tashmë Billie Eilish e ka kthyer në traditë këtë ndryshim në look-un e saj! Ja çfarë bën këngëtarja…
I gjithë rajoni bëhet bashkë për panairin ‘One Balkan, Stronger Balkans’!
“Tirana e Bardhë” ishte eventi i madh që nuk duhej humbur, ja arsyeja pse…
Sardi Strugaj flet në lidhje me problemet që hasin me këngët e tyre artistët e mëdhenj!
I ftuar në “Lancio”, Sardi Strugaj zbulon detaje të reja rreth këngë së tij “Sytë” dhe jo vetëm…
Sardi Strugaj na zbulon disa të pathëna lidhur me projektet e tij dhe jo vetëm…
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker në një udhëtim fantastik në Meksikë dëshmojnë se janë familja perfekte!
“Jemi një qytet në depresion”/ Ekskluzivisht për TAR, Denis Dyrnjaja tregon se si ka ndryshuar Tirana ndër vite!
Ekskluzivisht për TAR, Gentian Vocaj tregon se çfarë e ngarkon trafikun në Tiranë dhe si të marrin masa qytetarët!
Ceremonia e ndarjes së çmimeve “The Fashion Awards 2021”, midis fituesve edhe stilistja shqiptare Nensi Dojaka!