Silvia Tabaku

Rama -Turistëve: “Nuk jam atraksion turistik”!
Në Shqipëri me “pec” bëjmë byrek, në Kosovë…
“Kur flas unë qepe gojën”, Artan Hoxha merr flakë!
Të gjithë shqiptarët janë gej!
Fiziku apo morali, cili është më i rëndësishëm në një lidhje?
Tina Turner ndërroi jetë para se të kishte mundësinë të takonte nipërit dhe mbesat e saj!
Pasi u bë sërish baba në moshën 79-vjeçare Robert De Niro ka diçka për t’i thënë Al Pacino-s!
Ardin Badiviku zbulon detajet e UNUM Festival: “5 DJ-të më të mirë që do të performojnë…”
Së shpejti modele? Sara Fani zbulon gjithçka ekskluzivisht për Top Albania Radio!
Era Rusi tregon artistet më të mira të muzikës live në vendin tonë dhe zbulon ofertën për BB VIP!
Së shpejti modele? Sara Fani zbulon gjithçka ekskluzivisht për Top Albania Radio!
“Nuk kisha koncertet që kam sot…”/Era Rusi flet për transformimin e muzikës gjatë viteve dhe ndikimin e saj!
Nga Eurovisioni, koncerti recital dhe deri tek dashuria Era Rusi zbulon gjithçka ekskluzivisht në Top Albania Radio!
Sapo publikoi këngën e re Era Rusi zbulon në Top Albania Radio edhe projektet e radhës që pritet të vijnë!
Era Rusi tregon artistet më të mira të muzikës live në vendin tonë dhe zbulon ofertën për Big Brother VIP!
Çdo gjë pa nivel që nuk dinit për Ina Kollçakun!
Nga ëndrrat seksuale e deri tek marrëdhëniet lezbike, Ina Kollçaku zbulon gjithçka!
Ina Kollçaku: “Në BB VIP do doja të isha opinioniste por jo banore”!
“Abuzuan me një vajzë nga provinca”, Ina Kollçaku flet mbi fillimet në muzikë!
Altin Shira refuzon xhiron me kalë për 1500 €!
“Nuk di t’i bëj upgrade dildos”, Muço kërkon ndihmë nga TAR!
Si ishte “South Oudoor Festival” 2023 për Genti Zavalanin? | Powered by Coca Cola Zero
Sardi Strugaj: “Top Albania Radio është dashuria ime!”
Arnold Schwarzenegger ka ende shpresa se miku i tij Bruce Willis mund t’i kthehet aktrimit!
“South Outdoor Festival 2023” unik! | Powered by Coca Cola Zero
Nata e fundit e “South Outdoor Festival” ishte thjesht magjike! | Powered by Coca Cola Zero
Shenjat e zodiakut që janë të afta të vendosin një balancë financiare në jetën e tyre!
Zyrtarisht emoji më i përdorur në rrjetin social Twitter është…
Elton Kikia: “Në televizion duan të të marrin shpirtin”!
Elton Kikia: “Lashë gazetarinë për t’u marrë me gomarica”
Dashuria për klarinetën trashëgohet brez pas brezi!
Fituesi i 50 mijë lekshit performon live me klarinetë!
Emri i konkurrentes së BB VIP i vendoset gomaricës së porsalindur!
Ekskluzivisht për TAR, Mc Kresha dhe Lyrical Son zbulojnë surprizën e madhe me Elvana Gjatën!
Redi Jupi:”Me të gjithë padrejtësitë që i janë bërë ekipit të Tiranës, dënimi është një paçavure…”
Sipas Ylli Agës sa mundësi ka ta marrë ekipi i Tiranës kampionatin?
Pse e kanë pushuar Armaldo Kllogjerin nga puna? Tenori zbulon gjithçka në “Më Lër të flas”!
Nga bashkëpunimi me Luizin deri tek raporti me Kristin, Armaldo Kllogjeri zbulon të vërtetat!
Kush do ta trashëgojë pasurinë prej 250 milionë dollarësh të Tina Turner?