Celebrities Gossip Showbiz

Butrint Imeri blen Ferrarin e ri, ja sa mijë euro kushton!

Butrint Imeri është një nga këngëtarët që prej vitesh po shijon një sukses të madh falë projekteve të tij muzikore, të cilat pëlqehen shumë dhe numërojnë miliona klikime.

Ditën e djeshme me rastin e festës së Filter Bajramit, Butrinti i ka bërë një dhuratë mjaft të kushtueshme vetes së tij. Këtë na e ka treguar me anë të disa postimeve në Instagram, teksa ka treguar makinën e tij të re, Ferrari SF90 Spider, e cila kushton rreth 850 mijë euro.

Unë dhe Kësulkuqja ime e re Rari ju urojmë Fitër Bajramin

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrintimeri)

Së fundmi Butrinti ka qenë në shoqërinë e një vajze në një ambjent jashtë, ku duket se kanë kaluar disa çaste romantike pranë zjarrit. Ama ndryshe këtë herë këngëtari ka dashur ta publikojë këtë moment dhe ka postuar një foto, ku duket dora e tij dhe dora e një vajze të bashkuara duke krijuar shqiponjën dhe kuptohet se vajza mund të jetë e dashura e tij dhe Butrinti ka dashur të tregojë se është në një lidhje.