Celebrities Gossip Magazine Showbiz

David Beckham tregon aftësitë e tij të grimit në TikTok-un e Victoria-s!

David Beckham tani është një artist grimi shumë i mirë. Ish-atleti profesionist bëri një mini tutorial grimi duke përdorur produkte nga linja e gruas së tij, Victoria Beckham Beauty, më 20 maj. Klipi i shkurtër, ku David shfaqet pa këmishë, u postua në faqen e vetë Victoria Beckham në TikTok me mbishkrimin, “Mësuesja e vetë zotit Beckham #VictoriaBeckhamBeauty”.

Ai e filloi videon duke thënë:

Kështu që kur përdor pak nga kjo me gruan time, ajo më thotë se ky është ndriçimi më i mirë për të bërë përmbajtje”, ndërsa rrëshqiti një furçë grimi të dyfishtë në zonën e tij nën sy.

@victoriabeckham

This is the ultimate contour stylo! When creating my #VictoriaBeckhamBeauty Contour Stylus I really wanted it to feel as easy as drawing with a crayon, but with maximum precision. I’m wearing shade Sandstone, using it to define my nose, provide a base for my smoky eye, enhance my cheekbones and jawline and sculpt around the temples. xx VB

♬ original sound – Victoria Beckham

Dhe Victoria ka të drejtë: fytyra e Davidit dukej mjaft rrezatuese në atë që ka të ngjarë të jetë rrezet natyrore të diellit. “Unë prirem të pajtohem, por nuk e di vërtet se për çfarë po flas,” pranoi ai. Ai vazhdoi të mbulonte furçën e grimit në fytyrë. “Me sa duket, kjo është mënyra më e mirë për ta bërë këtë, sipas Victoria Beckham Beauty,” tha ai.

Tani çfarë është saktësisht “kjo”, mbetet e paqartë pasi Davidi nuk përmend kurrë një produkt specifik që po përdor nëse ai madje po përdor ndonjë produkt. Duket më shumë gjasa që Davidi thjesht po argëtohej pak ndërsa mbështeste gruan e tij.

Njerëzit në komente vunë në dukje se videoja ka të ngjarë të jetë një parodi e mësimit të mëparshëm të Victoria-s që demonstron se si të përdoret stilusi i ri i konturit të markës së saj në hundë, faqe dhe sy.

Davidi mund të mos e dijë saktësisht se çfarë po bën, por ne do të donim të shihnim më shumë mësime të sinqerta si ky nga ai. Ndoshta videoja tjetër duhet të shfaqë Davidin duke u përpjekur të bëjë grimin e Victoria-s dhe kjo do të ishte vërtetë argëtuese.