Celebrities Gossip Showbiz

Dikush po pretendon se Will Smith ka pasur marrëdhënie me një mashkull, vjen reagimi i aktorit!

Aktori i njohur Will Smith më në fund ka reaguar në lidhje me akuzat e ish-asistentit të tij se ylli i “I Am Legend” ka pasur marrëdhënie seksuale me aktorin dhe mikun e tij Duane Martin. Një burrë që pretendon se është ish-asistenti dhe miku i ngushtë i Smith, bëri pretendime të guximshme për aktorin në një intervistë. Ai pohoi se një herë hyri në dhomë dhe pa aktorin duke bërë seks anal me Duane.

Megjithatë, një përfaqësues i Smith i mohoi akuzat, duke i quajtur ato të rreme. Në një intervistë me Tasha K, Bilaal zbuloi:

Unë hapa derën e dhomës së zhveshjes së Duane dhe atëherë shoh Duane duke bërë seks anal me Will. Kishte një divan dhe Will ishte i përkulur mbi divan.

Përfaqësuesi i Smith reagoi duke thënë:

Kjo histori është tërësisht e sajuar. 

Ndërkaq, Smith po shqyrton marrjen e masave ligjore kundër Bilaal për akuzat e tij të pabaza. Në një përpjekje për të ringjallur karrierën e tij, Smith po planifikon të kthehet në industrinë e muzikës dhe në botën e repit. Ylli i ekranit tani po eksploron rrugë të tjera për të qëndruar në qendër të vëmendjes. 55-vjeçari ka njoftuar se do të lançojë një podcast të ri të titulluar Class of ’88, i cili do të eksplorojë muzikën novatore rap nga vitet 1980.

Si i tillë, Class of ’88 është një projekt që do të kombinojë nostalgjinë dhe pasionin e Smith për muzikën rap, duke u ofruar dëgjuesve një vështrim unik në një epokë të artë në industrinë e muzikës. Pavarësisht suksesit të tij në muzikë, Smith iu drejtua kryesisht aktrimit dhe u bë një nga yjet më të mëdhenj të Hollivudit.