Celebrities Gossip Showbiz

Drake ia doli të ‘rrëmbejë’ vëmendjen me këtë look!

Drake me siguri rrëmbeu vëmendjen të mërkurën, teksa u ul për të parë ndeshjen mes Brooklyn Nets dhe Toronto Raptors në Toronto. Reperi 36-vjeçar u dallua nga turma dhe kishte veshur një pallto kremi që ishte zbukuruar me dy arusha pelushi. Më vonë ai hoqi xhaketën komode për të zbuluar këmishën e tij blu xhins poshtë, të cilën e kombinoi me xhinse të gjera.

Krijuesi i shumë hiteve, emri i vërtetë i të cilit është Aubrey Drake Graham, i kishte bërë flokët në gërsheta të rregullta. Ai buzëqeshi si maskota e Toronto Raptors, dhe Raptor iu afrua, i veshur me një pallto të ngjashme kremi me gëzof. Drake gjithashtu bisedoi me Henoc Muamba, një mbrojtës i linjës së futbollit amerikan për ekipin e qytetit të tij, Toronto Argonauts. Henoc solli me vete në lojë Kupën Grey dhe e tregoi me krenari.

Loja vjen pasi Drake u duk se ndoshta i hodhi hije këngëtares, Taylor Swift, pasi këngët nga albumi i tij më i ri i bashkëpunimit me 21 Savage u bllokuan nga vendi numër një që ende e mban kënga e saj Anti-Hero.

Ai ripostoi një pamje nga lista e Billboard Hot 100 Top 10 në Instagram në fillim të këtij muaji, duke treguar se tetë nga këngët e tij ishin në listë. Megjithatë, kantautorja, 32 vjeçe, ende mban vendin e lakmuar numër një, të cilin Drake e mbuloi plotësisht me emoji në foto.