Celebrities Gossip Showbiz

E veshur ndryshe nga herët e tjera, Zendaya ‘rrëmben’ shikimet e të gjithëve përsëri!

Ajo është fytyra e një fushate të re “Valention” në shtëpinë luksoze italiane të modës. Zendaya u pa në kryeqytet teksa po dilte nga hoteli e shoqëruar nga shoqëruesit e saj të dielën në mbrëmje. Nuk dihet nëse vizita e Zendaya ishte e lidhur me fushatën dhe ka mundësi që aktorja, të jetë në Itali përpara Javës së Modës në Milano, e cila fillon të martën, pasi bëri bujë në botën e modës me pamjen e saj të guximshme.

Ndërsa ylli i “Euphoria” vihet re zakonisht në veshjet që bien në sy, ajo zgjodhi një pamje me mëngë të gjata duke dalë në rrugët e kryeqytetit. Ajo kishte veshur një bluzë të zezë të shtruar me një triko gri dhe pantallona, të cilat i bashkoi me një palë Nike bardh e zi.

Aktorja kishte flokët e saj kaçurrelë të kthyera në një bisht dhe mbuloi pjesën më të madhe të pamjes së saj të bukur me një maskë për fytyrën. Dukej se Zendaya kishte vendosur një maskë përpara se të hipte në një taksi. Asaj iu bashkua një shok, i cili kishte veshur një bluzë shoqëruar me një palë pantallona blu.

Kjo vjen pasi ish-aktorja këmbënguli se “Euphoria” nuk është një ‘përrallë morale’. Zendaya mbrojti shfaqjen e saj pasi grupi i edukimit kundër drogës D.A.R.E. kritikoi programin për lavdërim të abuzimit me substancat që përshkruan përdorimin e drogës në shkollën e mesme. Zendaya këmbënguli se shfaqja ka vendosur të sigurojë shikuesit se nuk janë vetëm në betejat e tyre, por asnjëherë nuk është inkurajuar audienca të jetojë jetën e tyre në një mënyrë të veçantë.