Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

Edhe pse Selena Gomez nuk mori pjesë në ‘Met Gala’ ajo shkaktoi trazira…

Pavarësisht se mbrëmja e madhe e ‘Met Gala 2021’ përfundoi, ka akoma vend për diskutim. Këngëtarja e njohur Selena Gomez nuk mori pjesë në mbrëmjen e zhvilluar këtë vit por fansat e saj e bënë shumë të dukshme prezencën e saj. Gjatë kohës kur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin po ecnin së bashku në tapetin e kuq, fansat filluan të gjithë të brohorisnin emrin e Selenës.

Selena Gomez ka marrë pjesë në ‘Met Gala’ për herë të fundit në vitin 2018. Këngëtari Justin ka qenë në një lidhje shumë të kmplikuar me ish-partneren e tij pasi marrëdhënia e tyre gjithmonë ka qenë e luhatur. Lidhja e tyre mori fund përfundimisht në vitin 2018.

Më pas ai u lidh me modelen e njohur amerikane, Hailey Baldwin. Së bashku të dy ata vendosën të martoheshin në heshtje në një gjykatë në Nju Jork në muajin shtator në 2018 dhe më pas e festuan në një event dasmën e tyre në ‘Montage Palmetto Bluff’ përafërsisht një vit më vonë, në shtator të 2019.

Këngëtari 27-vjeçar i hitit të momentit “Stay” kishte zgjedhur që të vishte një kostum të zi nga “La Masion Drew” ndërsa gruaja e tij, modelja e njohur 24-vjeçare, kishte zgjedhur një fustan të zi me një dekolte të hapur në pjesën e saj të gjoksit, nga marka prestigjoze ‘Saint Laurent’. Kjo është hera e parë që ata shfaqen në ‘Met Gala’ si një çift i martuar.

Ndërkohë që nga ana tjetër Selena Gomez gjatë një intervste në muajin qershor të 2021, është shprehur se marrëdhëniet e saj ishin të ‘mallkuara’. Rikujtojmë se dyshimet se Hailey mund të jetë shtatëzënë janë shtuar që nga mbrëmja e ‘Met Gala’ pasi Justin preku barkun e saj teksa po pozonin përpara kamerave.