Celebrities Gossip Showbiz

Ermal Fejzullahu na ‘i bën sytë zemra’ me postimin më të fundit!

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të njohur të showbiz-it dhe edhe pse prej shumë vitesh pjesë e tregut muzikor ai vazhdon të dëgjohet njësoj si ditën e parë. Jo vetëm si një artist, por Ermali pëlqehet shumë nga ndjekësit dhe për familjen e tij të bukur që shpesh nuk ngurron të ndajë me ne momente nga përditshmëria e tyre duke i lidhur dhe dashamirësit e tij më shumë me të.

Mirëpo, jeta si këngëtar që e detyron atë të jetë gjatë gjithë kohës në udhëtim për të qenë sa më pranë publikut me koncerte padyshim që e largon Ermalin nga të qëndruarit gjatë gjithë kohës me familjen e tij. Megjithatë kur bëhen të gjithë së bashku sigurohet të ndajë me ne një postim që të na ‘i bëjë sytë zemra’. Si ka bërë dhe pak më parë teksa ka ndarë një Instastory ku shfaqet e gjithë familja Fejzullahu duke darkuar.

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të njohur të showbiz-it dhe edhe pse prej shumë vitesh pjesë e tregut muzikor ai vazhdon të dëgjohet njësoj si ditën e parë.  Së bashku me bashkëshorten e tij, Ariana janë një ndër çiftet më të bukur të showbizit shqiptar të cilët shpeshherë bëhen kryefjala e portaleve për familjen e tyre të bukur.Dyshja janë prindër të katër engjëjve, Arti, Buna, Era dhe Ana.