Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Gjërat qenkan serioze! Angelina Jolie sërish vizitoi ish- bashkëshortin këtë herë me djalin me vete

Pasi u fotografua nga paparacët para disa ditëve duke dalë nga shtëpia e ish-bashkëshortit Jonny Lee Miller, Angelina duket se ‘i ka bërë rrugë’ vizitat në shtëpinë e ish- bashkëshortit.

Paparacët e kanë fotografuar sërish yllin e Hollywood-it, por këtë herë ajo ishte e shoqëruar edhe nga djali i saj.

Duket se gjërat mes aktores dhe ish partnerit të saj po bëhen serioze dhe ekziston mundësia e një ribashkimi mes tyre. Ose ndoshta ata kanë mbetur vetëm miq të mirë përgjatë viteve.

Kujtojmë se, Angelina dhe Jonny Lee Miller kanë qenë të martuar për 3 vite, nga 1996 në 1999.