Celebrities Gossip Showbiz

‘I prishi ditën e dasmës’, dalin detaje të reja nga konflikti mes Nicola Peltz dhe Victoria Beckham!

Nicola Peltz-Beckham “u sulmua” në mes të pritjes së saj të dasmës pasi vjehrra Victoria “vodhi” kërcimin e saj të parë. Aktorja, 27 vjeçe, u martua me Brooklyn Beckham, 23 vjeç, më 9 prill të këtij viti, por marrëdhënia e tyre me Victoria dhe David duket se nuk ka qenë e përkryer.

Ka pasur thashetheme për një grindje mes Nicola-s dhe vjehrrës së saj që nga dasma e prillit, por arsyeja e vërtetë nuk u zbulua kurrë. Tani një burim ka pretenduar se nusja madje përfundoi “duke qarë” dhe u largua në një moment gjatë pritjes, e cila u mbajt për çiftin në një pronë në Palm Beach, Florida.

Një burim i tha Daily Mail se Nicola ishte mes lotësh pasi kërcimi i saj i parë, i planifikuar të ishte “You Sang To Me”, i kënduar live nga këngëtari amerikan Marc Anthony u ndërrua “me kërkesë të Victoria”. Më vonë u mbajt një fjalim nga këngëtari i cili u përshkrua si “shpërthyes”. Burimi tha:

Ishte krejtësisht për Victoria dhe sa e mrekullueshme është ajo.

Burimi komentoi më tej për të:

Ajo u largua në mes të pritjes së saj të dasmës me motrën e saj Brittany dhe nënën e saj, dhe po qante.