Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Jon Bon Jovi do të marrë pjesë në dasmën e djalit vetëm si i ftuar, Millie Bobby Brown zbulon detaje!

Millie Bobby Brown, aktorja 19-vjeçare e njohur për rolin e saj në “Stranger Things”,ka zbuluar detaje të reja mbi planifikimin e dasmës së saj me të fejuarin Jake Bongiovi, djalin e rokerit legjendar Jon Bon Jovi. Çifti shpalli fejesën e tyre në prill pas dy vitesh lidhje. Brown zbuloi se planifikimi i dasmës ka qenë gjithçka tjetër veçse stresues, falë përfshirjes së Bongiovi në proces. Brown zbuloi në emisionin “Today” se:

Jake është shumë i përfshirë, ai po ndihmon shumë gjatë gjithë këtij procesi. Unë kurrë nuk jam ndjerë vetëm në të, gjë që është shumë bukur.

Ajo shtoi se dasma do të jetë një ditë mjaft e rëndësishme dhe private për të dy dhe të ata janë të emocionuar për këtë.

Në lidhje me performancën e mundshme të vjehrrit të saj të ardhshëm në dasmë, Brown deklaroi se Jon Bon Jovi nuk do të ngjitet në skenë. Ajo shpjegoi:

Unë mendoj se ka nevojë për një pushim, ai nuk ndalet…Ai është gjithmonë duke marrë mësime tenisi ose këndimi. Unë mendoj se ai ka nevojë për një pushim, ndoshta është një pushim tre orësh.

Millie ndau gjithashtu detaje rreth unazës së saj të fejesës, me të cilën Bongiovi propozoi. Unazën ia dha në fakt nëna e Brown, Kelly.

Gjithmonë e kam dashur atë unazë, më ka pëlqyer gjithmonë, kështu që ajo ia dha Jake. Ata ishin të paqartë për të gjithë propozimin. Më pëlqen që mund të mbaj gjithmonë me vete një pjesë të saj mjaft të rëndësishme.

Çifti u takua dhe ranë në dashuri shume shpejt, Brown tregoi se ajo e dinte se Bongiovi ishte “ai” i duhuri që nga momenti që e takoi atë.

Pasi u takuam, ne e dinim se kurrë nuk donim të largoheshim nga njëri-tjetri. Ju nuk mund ta përcaktoni me saktësi pse, është thjesht ndjenja e të diturit se është personi me të cilin dëshironi të kaloni pjesën tjetër të jetës.

Në përgjithësi, duket se planifikimi i dasmës po shkon pa probleme për Millie Bobby Brown dhe Jake Bongiovi. Me përfshirjen dhe mbështetjen e Bongiovi, Brown ndihet i sigurt dhe i emocionuar për dasmën e tyre të ardhshme. E ndërsa Jon Bon Jovi nuk do të performojë në dasmë, prania e tij si i ftuar me siguri do t’ia shtojë ditën tashmë të veçantë.