Celebrities Gossip Showbiz

Klea Huta komenton eleminimin e mikeshës së saj, Kiara Titos nga “BBV2”!

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm. Megjithatë, bukuroshja nuk ngurron që nëpërmjet tyre të urojë në ditët më speciale dhe njerëzit e saj më të dashur.

Me fillimin e edicionit të dytë të “Big Brother Vip” është kuptuar miqësia mes Kleas dhe Kiara Titos, pasi kjo e funditu bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe mbështetja që Klea ka treguar ndaj saj na ka treguar shumë për marrëdhënien e tyre. Mbrëmjen e djeshme Kiara është eleminuar nga “BBV2” dhe Klea nuk mund të mos jepte një reagim të saj në rrjete sociale në lidhje me këtë.

Fisnike hyre

Fisnike dole

Kiara ka rimarrë vetë në zotërim Instagramin e saj, i cili deri më tani gjatë kohës që Kiara ishte brenda shtëpisë menaxhohej nga mikesha e saj. Vetëm pak më parë Kiara ka vendosur që postimi i saj i parë të ishte fotoja e puthjes së saj të parë me Luizin gjatë dasmës së tyre brenda shtëpisë, ku përveç falenderimeve për të gjithë ata që e kanë mbështetur deri më tani ka shkruar edhe disa fjalë për Luizin.