Celebrities Gossip Showbiz

Kris Jenner ka një dhuratë për të gjithë ne për Krishtlindje…

Kris Jenner ka publikuar një këngë surprizë pikërisht në kohë për festat e Krishtlindjeve. Ylli i “KUWTK” tregoi aftësitë e saj në të kënduar në një remix të klasikes festive, “Jingle Bells”. Vajza Kourtney Kardashian ofroi ‘jingle bells’ në pistë, ndërsa Travis Barker luante në bateri.

Për të promovuar këngën, e cila u publikua në Apple Music, Spotify dhe YouTube, familja ndau një fotografi të 66-vjeçares Kris nga vitet tetëdhjetë si kopertinë e vetme. Në foto, Kris ka veshur një fustan me temina të kuq, i cili ka një të çarë në kofshë teksa pozon pranë një muri me çorape Krishtlindjesh. Duke ndarë këngën me 155 milionë ndjekësit e saj në Instagram, Kourtney shkroi:

Pak argëtim në studio me mbretëreshën ikonike legjendare që është Kris.

Duke zbuluar se ajo dhe i fejuari Travis ishin bashkuar gjithashtu në argëtimin e Krishtlindjeve duke u shfaqur në këngë, ajo shtoi:

Unë në këmbanat e tingullit dhe Travis në bateri sigurisht.

Khloé ndau këngën në Twitter me mbishkrimin:

Mbretëresha ime … Dhurata ime e hershme e Krishtlindjeve nga mamaja ime.

Në një postim në Instagram, Khloé ka shkruar:

Ka një legjendë të re të Krishtlindjeve në qytet!

 

Ndërkohë, edhe motra e madhe Kim Kardashian gjithashtu ndau këngën me 272 milionë ndjekësit e saj në Instagram.