Celebrities Gossip Showbiz

Kylie Jenner paska prerë flokët?! Ja si duket ylli me look-un e ri!

Kylie Jenner shfaqi vetëbesim të premten teksa mori pjesë në shfaqjen e koleksionit Loewe Pranverë Verë gjatë Javës së Modës në Paris. Manjatja e grimit, 25 vjeç, u dallua teksa veshi një body të bardhë, të bashkuar me një palë geta të zeza të tejdukshme dhe çizme me taka.

Ajo u vesh me një pallto gri elegante ndërsa debutoi me flokë e reja të shkurtra në eventin e modës të mbushur me yje në kryeqytetin francez. Kylie ka aksesuar me një palë syze dielli të mëdha, teksa ka pasur një grim shumë të mrekullueshëm me një buzëkuq nude.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” i preu shkurt dhe i stiloi flokët, pasi u pa një ditë më parë me flokët e saj të gjatë karakteristik.

Emily Ratajkowski ishte gjithashtu mes yjeve që morën pjesë në shfaqjen Loewe të Javës së Modës në Paris të premten. Modelja, 31 vjeçe, tregoi sensin e saj të stilit në një veshje xhins që e shfaqte të mrekullueshme.

Veshja e lehtë e Emily-t përmbante një këmishë të madhe, të cilën ajo e bashkoi me xhinse të gjera që kishin pjesë shtesë materiale të ngjitura në pjesën e pasme të tyre në një kthesë të çuditshme. Bukuroshja mbante flokët e saj të gjata brune në një stil të drejtë dhe zgjodhi grimin natyral për të treguar tiparet e bukura teksa pozonte para kamerave.