Celebrities Gossip Showbiz

Madonna nuk ndalet me fotot provokuese… Postimi i fundit i artistes bën xhiron e rrjetit!

Madonna i ka treguar Ahlamalik Williams se çfarë ka humbur me një sërë fotosh pas përfundimit të lidhjes së tyre. Superylli i popit nuk ka pasur kurrë frikë të tregojë anën e saj seksi në Instagram dhe ajo e vazhdoi këtë temë me një kombinim me korse dhe pantallona të shkurtra në postimin e saj të fundit.

Ajo ishte fotografuar e veshur me një bluzë korseje të zezë, së bashku me një këmishë të gjelbër me mëngë të gjata me lule dhe pantallona të shkurtra mëndafshi. Pamja ishte e kompletuar me geta rrjetë dhe çizme të zeza me platformë të trashë. Në imazhin e parë, ajo duket se ka vështirësi të veshë njërën nga këpucët e saj me dikë që duket sikur po ndihmon Mbretëreshën e Popit teksa ajo ngre lart këmbën e majtë.

E njohur për fjalimet e saj krijuese në industrinë e muzikës, Madonna e mori këtë edhe në fotografitë e saj teksa postoi një mbishkrim së bashku me një emoji ku shkruhej:

Nëse këpucët ju përshtaten, lëpijeni.

Madonna dhe 28-vjeçari thuhet se u ndanë në fund të muajit të kaluar pas tre vitesh lidhje. Ahlamalik, i cili ishte një kërcimtar në turneun e saj Rebel Heart nga viti 2015 deri në vitin 2016, besohet se ka kaluar kohë me të gjatë izolimit pasi ata filluan një lidhje në vitin 2019. Gjatë marrëdhënies së tyre, ajo e ndihmoi atë të arrinte një marrëveshje me stilisten Stella McCartney dhe u përpoq të ndihmonte në nisjen e karrierës së tij muzikore.