Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Miley Cyrus shokon me një seri fotosh, nuk do të mund t’ua hiqni sytë!

Miley Cyrus, është një këngëtare shumë e dashur, e cila është bërë e njohur gjerësisht jo vetëm me anë të artit të saj, por edhe me guximin që ka shfaqur në deklarata të ndryshme, apo edhe në veshje vërtet goditëse. Këtë herë nuk ka qenë veshja ajo që e ka mbajtur Miley në qendër të vëmendjes, por pikërisht ‘zhveshja’.

Festive: Miley Cyrus fully committed to a campy photo shoot on her Nashville, Tennessee farm as she went topless on the cover of a new Interview spread released on Wednesday

Ajo kurrë nuk ka patur frikë të shprehë veten, dhe as këtë herë ky parim nuk mund të ndryshonte. Miley u angazhua plotësisht në një foto sesion përreth një ferme në Nashville, ndërkohë që, bukuroshja u shpreh si më poshtë.

Unë vërtet jam një yll rroku.

She's just being Miley: The 28-year-old musician declared herself a tried and true 'rock star' as she writhed around wearing vibrant ensembles in another outrageous shoot

E veçanta nuk mbetet këtu, teksa Miley guxoi të dalë topless në kopertinën e një interviste të publikuar ditën e mërkurë. Muzikantja 28-vjeçare e deklaroi veten një yll rroku të sprovuar teksa shfaqej vërtet joshëse në atë imazh.

Showing off her flexibility yet again, Miley pulled her white Chanel bootie back behind her ear while posing in a pair of lavender bikini bottoms with a black lace tank top.

Ndërkohë, ajo kishte një sërë fotosh, ku në njërën shfaqej me këpucë rozë me takë dhe me çorape, teksa poshtë saj kishte me qindra banana në tokë. Duke shfaqur fleksibilitetin e saj, Miley në një tjetër foto me këmbë të ngritur, surprizonte me trupin.

Greenery: Miley sprawled across a fallen tree wearing a neon pink long-sleeve dress with a keyhole cut-out just below the bust

Fotot ishin njëra më e mrekullueshme se tjetra, dhe me siguri fansat nuk ia kanë shqitur sytë për disa sekonda asnjërës prej fotove. Miley gjithnjë na surprizon, qoftë me projekte të ndryshme muzikore, apo qoftë me look-un dhe stilin e saj, dhe të njejtën gjë, bëri edhe këtë herë.

A look: Her shaggy blonde mullet was expertly styled by Cervando Maldonado with loose curls framing her face