Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Music Showbiz

Miley Cyrus zgjedh t’i falenderojë fansat në mënyrën më të veçantë!

Pavarësisht se kanë qenë kohë të vështira dhe të frikshme gjatë një viti e gjysmë në vazhdën e pandemisë COVID-19 për çdo artist muzikor, përfshirë edhe super yllin e popit Miley Cyrus iu desh që të shtynte turneun e saj ‘Plast Hearts 2020’ në mbështetje të albumit të saj të shtatë në studio po me të njëjtin emër.

Këngëtarja e hitit të njohur ‘Wrecking Ball’ së fundmi ka ndarë me fansat e saj një letër të shkruar me dorë në faqen e saj të internetit të quajtur MileyWorld.com, ku ajo përmendte të kaluarën e saj të afërt dhe përqafonte atë që po vjen në të ardhmen e saj, jo vetëm në karrierën e saj muzikore si personalisht ashtu edhe profesionalisht të gjitha duke falënderuar fansat e saj të përkushtuar.

Deep sharing: 'I am so thankful for your loyal support [and] great company on this ride of my life!' the singer-songwriter wrote, before mentioning her life changes and enthusiasm for her next project

Pasi tregoi se si MileyWorld.com ka qenë një vend ku ajo mund të lidhet me fansat e saj, Cyrus tregoi një mirënjohje për jetën që ka jetuar deri tani. Në një pjesë të letrës ajo shprehet për fansat e saj se:

Unë jam shumë mirënjohëse për mbështetjen tuaj besnike dhe shoqërinë e madhe në këtë udhëtim të jetës sime! Ka pasur nxitje intensive të ndryshimeve në jetën time personalisht dhe profesionalisht të cilat gjithmonë ekzistojnë bashkë. Unë jam aq e lumtur për t’i dokumentuar këto përvoja dhe t’i përdor ato si frymëzim në punën time të radhës! Unë jam shumë mirënjohëse që nuk i kaloj kurrë këto kohë kalimtare vetëm sepse ju kam juve!

Ajo vazhdon që t’i ftojë fansat në shfaqjen e festivalit dhe të tregojë se si lista e këngëve nga koncertet e saj më të fundit në festivale ka mbuluar të gjithë gamën e karrierës së saj dhe zhanret e mëdha muzikore. Cyrus ka performuar në disa festivale, duke përfshirë festivalin ‘Austin City Limits’, ‘Lollapalooza’ në Çikago dhe ‘Music Midtoën’ në Atlanta.