Celebrities Gossip Showbiz

Mund të ishte kundër dasmës me Scott Disick, por Kris Jenner nuk ka asnjë problem me dasmën e Kourtney me Travis!

Dasma e Kourtney Kardashian në Las Vegas me Travis Barker është pritur me lavdërime nga mamaja e saj Kris Jenner. 43-vjeçarja nëna e tre fëmijëve tha “Po” në një ceremoni sekrete natën vonë në “One Love Chapel”, diçka që ajo u paralajmërua të mos e bënte me ish-in e saj Scott Disick. Kris Jenner me sa duket ka shprehur miratimin e saj për dasmën.

Kris nuk është fare e kryqëzuar. Ajo nuk mund të ishte më e lumtur për ta dhe kjo është ajo që i duhej familjes. Travis është i adhurueshëm, të gjithë e duan vërtet atë. Kourtney është kaq e dashuruar me të.

Kujtojmë, se Kris ishte e vendosur në mosmiratimin e saj që Kourtney të kishte një martesë të shpejtë në Vegas me Scott në viyin 2007. Në atë kohë, Kris shprehu zemërimin e saj që Kourtney madje po mendonte të bënte ceremoninë.

Kjo është e gabuar. Ju po nxitoni. [Caitlyn] nuk është këtu. Motrat e tua të vogla [Kendall dhe Kylie] nuk janë këtu. Ato do të vdisnin nëse nuk do të ishin shoqërueset e nuses. Ku është familja e Scott? Kjo ka të bëjë me familjen!

Por një burim i brendshëm ka pohuar tani se Kris ndjen se vajza e saj është në një vend shumë të ndryshëm nga atëherë dhe nuk është e shqetësuar se Kourtney po i nxiton gjërat.