Celebrities Gossip Showbiz

“Nëse del video që…”, për çfarë e kanë fjalën Sara dhe Erjola?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Vetëm pak më parë Erjola ka debatuar me Sarën, pasi Erjola mendon se Sara dëshiron që ajo të largohet nga shtëpia. E për këtë Sara shprehet se nuk është e vërtetë dhe se duhet t’i kërkojë falje për këtë pasi të dalë video-ja.

Sara: Nëse del video që them që nuk del ti, çfarë do bësh, do më kërkosh falje në Prime?

Erjola: Unë të kam mbrojtur.

Sara: Do më kërkosh falje në Prime për fjalën hipokrite? Se del video ku kam thënë që del Françeska, ti çfarë do bësh?

Miqësia e Rikes dhe Romeos është dukur se me kalimin e kohës është zbehur. Ditën e sotme ata kanë debatuar me njëri-tjetrin, pasi Rikja shprehet se Romeo flet keq për të mbrapa krahëve, debat i cili kaloi edhe në ofendime.