Celebrities Film & Tv Showbiz

‘Një natë pasioni’ mes Rozës dhe Romeos, të zhveshur në shtrat ngacmojnë njëri-tjetrin: “Po më fut duart…”

Dy net më parë, Romeo Veshaj i tha Roza Latit se do shkonte të flinte te krevati i saj, meqenëse Françeska Murati shprehu dëshirën që të ndryshonte vend. Madje gjatë një bisede, aktori i tha moderatores se flinte lakuriq.

E mbrëmë Romeo vendosi që t’i bënte një rreng Rozës. Ai shkoi dhe u shtri në krevatin e saj dhe bëri sikur po hiqte të brendshmet, ndërkohë në dhomën e gjumit shpërthyen të qeshurat.

Roza: O Zot nuk mund ta besoj!

Romeo: A më the se nuk e kishe problem, futu, hajde.

Roza: Unë e kisha problem.

Romeo: Futu. Ti me the do të fus duart andej, këtej. Do i fusësh duart? Se mos e heq batanijen moj. A vjen dot?

Roza: Unë nuk vij dot? Nuk mund ta besoj. Romeo Veshaj e more jastëkun tim dhe e fute mes këmbësh vëlla, e bëre me vërtetë?

Romeo: A do futesh?

Roza: Po patjetër.

Romeo: Hajde që ta shohin edhe këta që ti nuk ke frikë.

Roza: Po nuk futem dot kështu.

Romeo: Zhvishu dhe futu. Po deshe hajde, po deshe shko e fli në divan. Kam një propozim, a do të ndërrojmë krah?

Roza: Jo.

Më pas, Roza ka veshur bikinit dhe i është bashkuar Romeos në shtrat.