Celebrities Gossip Showbiz

Për Arbana Osmanin ëndrrat sapo u bënë realitet, moderatorja sjell në jetë vogëlushen Zoi!

Moderatorja e njohur Arbana Osmani së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin e gëzueshëm. Familjes së moderatores sapo iu shtua edhe një tjetër anëtar, vogëlushja e sapolindur të cilën mami Arbana dhe babi Eduarti e kanë pagëzuar me emrin Zoi. Me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram, Arbana tanimë nënë e tre fëmijëve ka shkruar këto fjalë zemre:

Ëndrrat u bënë realitet! Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi! Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar!