Celebrities Gossip Showbiz

Rrezikon të humbasë 100 milionë dollarë, me çfarë po përballet Meghan Markle?!

Së fundmi është bërë e ditur se Meghan Markle është në telashe pasi po përballet me probleme financiare. Sipas burimeve të afërta pranë saj mendohet se ajo është në prag të humbjes së gjithçkaje në vitin 2025. Eksperti mbretëror Richard Fitzwilliams i ka ‘dhënë zë’ ​​këtyre pretendimeve.

Sipas OK, ai e nisi gjithçka duke iu referuar të gjitha projekteve që çifti mori pas largimit nga Familja Mbretërore, madje vuri në pah edhe pozicionin e tij aktual. Thuhet se

Ata janë duke punuar në programe të reja për Netflix dhe Meghan ka lançuar blogun e saj të sitilit të jetesës, American Riviera Orchard. Ata e kanë prishur kontratën me Spotify, gjithasthu mendohet se Lemonada Media, së cilës Meghan i është bashkuar, thuhet se synon t’i lë podcast-et e saj pezull deri vitin e ardhshëm.

Eksperti gjithashtu vuri në dukje se:

Që kur filloi kontrata e tyre prej 100 milionë dollarësh me Netflix, ata nuk kanë bërë pothuajse asgjë për të. Gjithçka mbaron vitin e ardhshëm dhe Netflix nuk po prodhon më serialin e “The Crown”, siç ishin më parë. Prandaj ata mund të kenë më pak interes për Sussexes. Nëse ata e humbasin këtë kontratë, me Archewell, fondacionin e tyre të biznesit dhe bamirësisë, duke pasur kaq pak donatorë, ata mund të përballen me probleme financiare.